Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes várni egy ilyen férfira?

Érdemes várni egy ilyen férfira?

Figyelt kérdés
Pár hónapos kapcsolatunk alatt juthattunk volna többre is,de ő kijelentette,hogy az ő tempója lassú és megfontolt,és bár akadálya nem lenne a komolyabb kapcsolatnak,házasságnak,mégis inkább teljen el 2-3 év,mert az a biztos,és ő akarja,csak majd akkor,és vagy őt választom így és akkor,vagy elhagyom. Addig heti-kétheti párórás találkozás,bár lenne lehetőség többre is,csak ő nem akar sietni. Ő 30+/F,én 25/L
2010. nov. 17. 16:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

szeritem nős vagy van valaki más rajtad kívűl az életében. az, hogy veled mennyit találkozik, szerintem azt jelzi, te csak második vagy. szerintem nem szeret, csak hiteget, hülyít , szeretőnek tart.

én biztos nem várnék rá. nagyon rossz és átlátszó kifogásokat talál ki, hogy miért ne találkozzatok többször, miért ne legyen komolyabb a dolog. mggyőződésem, hogy téged szeretőnek tart vki más mellett.

de ez itt mind csak az én véleményem!!

2010. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak annyit jelent hogy párszor meg akkar "húzzni" és annyi. Ha te mindenképp babára esküvöre vágysz akkor ne várj.
2010. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Ne kérd az engedélyét, csak lepd meg a lakásán.
2010. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

tutira nem szerelmes,ha ilyen ritkán akar talizni veled. Most vagy van neki valaki más,vagy a munkája miatt ilyen? Esetleg annyit dolgozik,hogy csak heti egyszer ér rá?Fura...

Én mikor szakitottam a pasimmal és egyideig szingli voltam,pont ezt csináltam a pasikkal. Randizgattam,de kijelentettem,hoyg heti 1-nél többre nem fogok ráérni,és tudod miért voltam ilyen? Mert nem érdekel egyik pasi se,szabad akartam lenni,az egyetemre koncentrálni. Meg a barátaimra,hobbimra. Igazából csak arra kellett volna valaki pasi,hogy időnként programokat csináljunk illetve hogy szexeljünk.

Ne várj rá,ez a férfi nem akar tőled semmit hosszabb távon!

28/L

2010. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha 30 fölött csak ennyire sürgős neki élete párjának megtalálása, ne vesztegesd rá az idődet. Két lehetőség van:

1. nős, családos ember, vagy esetleg rajtad kívül van még van 10 barátnője, és velük tölti a többi pár órát a héten 2. éli az életét, ahogyan korábban, örül hogy van heti pár órás szórakozása, de eszébe sincs megnősülni, vagy komolyabb elkötelezettséget vállalni.

Nem úgy veszem észre, mint aki azon törné magát, hogy megismerjen téged.. és feltételezem a ritka találkozásokat sem azzal töltitek, hogy mély, bizalmas beszélgetéseket folytassatok egymás között.

Bizonyára nagyon meggyőző lehet, ha a tények ellenére te mégis képes vagy bízni ebben a férfiban. Szerintem ne számíts tőle túl sokra.. A lassabb és megfontoltabb tempó nem azt jelenti, hogy alig találkoztok, éppen ellenkezőleg: a lehető legtöbb időt töltitek együtt, hogy megismerjétek egymás összes bogarát, és csak akkor engedni elmélyülni az érzelmeket, mikor már biztosabbak vagytok a saját és a másik szándékaiban.

2010. nov. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!