Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » R*banc ebben az esetben a lány?

R*banc ebben az esetben a lány?

Figyelt kérdés

Van egy kedves barátnőm, aki 24 éves. Két férfival megismerkedett 15 évesen (Akkor azok 20 évesek voltak). Megtudtam, hogy összejött az egyikkel 18 évesen, és a szüzességét akkor vesztette el vele. De rájött, hogy a másik férfit is akarja, és mindkét pasi belement, hogy hárman legyenek együtt, mert azok már hozzászoktak, hogy osztoznak a nőkön. Hozzáteszem, nem ocsmány kinézetű férfiakról van szó!

Mindketten nagyon szeretik a őt, aki szintén azt vallja, hogy szereti mindkettőt. Nekik így jó. A hátuk mögött már mindenki elkezdett összesúgni, ez néhány hete volt, akkor elköltöztek (az egyik még mindig nem talált az új városban munkát), és a lány sírva hívott fel, hogy az új városban egyszerűen sehol nem viselkednek vele normálisan, mióta azt vették észre, hogy egy uszodában két férfi is fogdossa, mindkettőt megcsókolja.

Nem tudom neki azt tanácsolni, hogy vagy mindkettőt hagyja ott, vagy csak az egyikkel legyen egyszerre, mert ebben hajthatatlan. De akkor mit lehet neki tanácsolni?

És igazuk van-e az embereknek, ha r*bancnak nézik emiatt?

22/L


2010. dec. 5. 19:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
mai világban már 1 nem elég? Én nem szivesen állnék ilyen lánnyal szóba
2010. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
66%

Persze, ne gondolkozzunk, ítélkezzünk és legyünk birkák.

Szerintetek a férj vagy feleség, aki szeretőt tart, az tisztességesebb?

Komolyan mondom, ilyen embereket... nektek hol fáj az, ha három ember kapcsolatban él? Miért pukkan szét ettől a fejetek?

2010. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem az a fő dolog, hogy hárman vannak, hanem az, hogy nyilvánosan nem tudnak normálisan viselkedni! Nem tudsz értően olvasni?!
2010. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
95%

Kicsit bökte már a szemem a sok 100%-os erkölcshuszár. Szóval, bontsuk ketté:


Hármas felállás: Ha mind a hárman boldogok, akkor a világon semmi kifogásom nincs ellene. Miért lenne?


Nyilvánosság: Na, ez már kényesebb téma. Némi ölelés, simogatás (nyilván nem egymás lába közt) totál belefér. Viszont azt én sem szeretem túlzottan, amikor már majdhogy egymás bugyijában/gatyájában túrnak a szerelmesek a nyílt utcán. Az ilyesminek a hálóban a helye, nem az uszodában mondjuk. Legyen az hármas, meleg pár vagy hetero szerelmesek.


Tehát ne arra menj, hogy pattintsa le mindkettőt, hanem arra, hogy kicsit fogják vissza magukat. Értem én, hogy dúl a szerelem és pezsegnek a hormonok, de erre nem mindenki kíváncsi.

2010. dec. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
90%
Az egyéjszakás kalandokat is felnőttek létesítik szabad akaratukból, mégis ribanckodásnak számítanak.
2010. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
50%

"Az egyéjszakás kalandokat is felnőttek létesítik szabad akaratukból, mégis ribanckodásnak számítanak."


Nem. Ha a két ember független, akkor szexkapcsolat. Csak azért lenne valaki ribanc, mert többet szexel, mint te?

2010. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azért ribanc valaki, mert szerelem nélkül szexel. Ennek semmi köze se korhoz, se szabad akarathoz.
2010. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A szex is örömforrás, szóval ha biztonságosan megoldható, miért ne tenné? Nálam a ribanc az, aki pénzért árulja magát, illetve az, aki szabályos hobbiz űz abból, hogy minél több férfival lefeküdjön.
2010. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!