Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » R*banc ebben az esetben a lány?

R*banc ebben az esetben a lány?

Figyelt kérdés

Van egy kedves barátnőm, aki 24 éves. Két férfival megismerkedett 15 évesen (Akkor azok 20 évesek voltak). Megtudtam, hogy összejött az egyikkel 18 évesen, és a szüzességét akkor vesztette el vele. De rájött, hogy a másik férfit is akarja, és mindkét pasi belement, hogy hárman legyenek együtt, mert azok már hozzászoktak, hogy osztoznak a nőkön. Hozzáteszem, nem ocsmány kinézetű férfiakról van szó!

Mindketten nagyon szeretik a őt, aki szintén azt vallja, hogy szereti mindkettőt. Nekik így jó. A hátuk mögött már mindenki elkezdett összesúgni, ez néhány hete volt, akkor elköltöztek (az egyik még mindig nem talált az új városban munkát), és a lány sírva hívott fel, hogy az új városban egyszerűen sehol nem viselkednek vele normálisan, mióta azt vették észre, hogy egy uszodában két férfi is fogdossa, mindkettőt megcsókolja.

Nem tudom neki azt tanácsolni, hogy vagy mindkettőt hagyja ott, vagy csak az egyikkel legyen egyszerre, mert ebben hajthatatlan. De akkor mit lehet neki tanácsolni?

És igazuk van-e az embereknek, ha r*bancnak nézik emiatt?

22/L


2010. dec. 5. 19:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Hát jó nagy ribanc!!!! Az ilyet elítélem. Legyen neki egy és azt becsülje meg!!! A pasik is hibásak amiért ebbe belemennek. Vagy olyan csúnyák, h amúgy nem találnának maguknak értelmes lányt?
2010. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok. A csaj szép?
2010. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Ribi. Ennyi. Szerintem akkor se csodálkozzon ha rájön, hogy mindkét pasi félrekefél.
2010. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Igen! A lány átlagnál kicsivel csinosabb, és a két pasas is elég jól néz ki.
2010. dec. 5. 19:47
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
nem azzal van a legnagyobb baj, amit csinál, hanem, h mindezt közszemlére teszi... én sem örülnék, ha a gyerekem ezt bámulná pl szombat délelőtt az uszodában... tanácsold neki, h szíve joga, azt tesz, amit akar, csak ne tegye nyilvánosan.
2010. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
És hogy győzzem meg, hogy dobja őket? Azzal traktál, hogy nem teszi meg, mert túl mély a lelki kapcsolat is köztük. Költözzön hozzám? Mit tegyek?
2010. dec. 5. 19:50
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
hehh o___O hát ez érdekes xD szerintem,ha egyszerre két férfit is tud szeretni, az nem szerelem, hanem csak valami fellángolás :) Előbb-utóbb erre maga is rájön, addig meg hagy legyen mindkettővel ha neki az jó :) Én is tuti r*bancnak nézném, mert hát... nem a legmegszokottabb dolog.
2010. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ribancnak nem lehet tanácsolni semmit! Akárhová megy,az embereknek nem lesz róla jó véleménye! Ha ezt magától nem látja be,akkor kár minden szóért.

A helyedben meggondolnám,hogy ilyen nőt kedves barátomnak nevezzek-e? Még téged is megszólhatnak ezért a barátságért: Van egy mondás: madarat tolláról,embert barátjáról ismerni meg! Ebben sok igazság van.

2010. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
75%

Szerintem ha mindhárman boldogak így, akkor csinálja.

A monogámia primitv szarság.

2010. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy azt írtad mind2 pasi ocsmány. Most meg jól néz ki?
2010. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!