Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » R*banc ebben az esetben a lány?

R*banc ebben az esetben a lány?

Figyelt kérdés

Van egy kedves barátnőm, aki 24 éves. Két férfival megismerkedett 15 évesen (Akkor azok 20 évesek voltak). Megtudtam, hogy összejött az egyikkel 18 évesen, és a szüzességét akkor vesztette el vele. De rájött, hogy a másik férfit is akarja, és mindkét pasi belement, hogy hárman legyenek együtt, mert azok már hozzászoktak, hogy osztoznak a nőkön. Hozzáteszem, nem ocsmány kinézetű férfiakról van szó!

Mindketten nagyon szeretik a őt, aki szintén azt vallja, hogy szereti mindkettőt. Nekik így jó. A hátuk mögött már mindenki elkezdett összesúgni, ez néhány hete volt, akkor elköltöztek (az egyik még mindig nem talált az új városban munkát), és a lány sírva hívott fel, hogy az új városban egyszerűen sehol nem viselkednek vele normálisan, mióta azt vették észre, hogy egy uszodában két férfi is fogdossa, mindkettőt megcsókolja.

Nem tudom neki azt tanácsolni, hogy vagy mindkettőt hagyja ott, vagy csak az egyikkel legyen egyszerre, mert ebben hajthatatlan. De akkor mit lehet neki tanácsolni?

És igazuk van-e az embereknek, ha r*bancnak nézik emiatt?

22/L


2010. dec. 5. 19:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
39%

nem hiszem, hogy tudnál rá hatni. valószínüleg a dns-ébe bele van már kódolva a loty*óság, mint ahogy a nők átütő többségébe....

az ilyennek az anyja is könnyűvérű volt, ott tanulhatta.

a probléma ott kezdődik, hogy az ilyen nulla morállal rendelkező nők gyereket szülnek és tovább örökítik a selejtességüket.

2010. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

azt írtam, hogy NEM ocsmány! olvasd vissza!

a probléma az, hogy nehéz eldobnom őt magamtól, hiszen amióta az eszem tudom, remek barát. de nem hallgat rám.

2010. dec. 5. 19:57
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem várhatja el mindenkitől, hogy komolyan vegye a kommuna-rendszerüket.
2010. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%
Én is azt mondom, hogy bőven elég egy annak, aki tudja, mit akar. Mellesleg a nyilvános tapival sem értek egyet.
2010. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
48%
Most kövezzetek meg, nézzetek hül.yének, de én nem ítélem el őket. Ha nekik így jó, akkor másoknak ez miért fáj? Van olyan hely, ahol meg az a normális, ha 1 férfinek sok felesége van. Ez is ugyan olyan. Jó igaz, nem kéne kitenni az ablakba, de azért ne legyünk már múltévezrediek.
2010. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
81%

Pontosan ez a ribiség benne :D Legyen akár 10 pasija is ha neki úgy tetszik, de akkor ne nyalifalizzon már velük nyilvánosan, mert azt már magában nem tűrik el sokan, nemhogy így, hogy egyszerre 2 férfival... ez olyan dedós dolog amúgy is, benne van a ribancság!

Majd a szomszéd kislány is ezt tanulja majd, h nyugodtan kúrassuk meg magunkat bármelyik pasival?

A b.zikat is megköveznék ha utcán mutatkoznának együtt, ez már súrolja ugyanezt a határt. 20/L

2010. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként szerintem inkább valami önértékelési problémája van a csajnak. Több férfi egyszerre, gondolom minden második lépésnél megy a smaci, meg minden, nehogy valaki ne lássa már, hogy pasija van... Ez biztos, hogy valami agyi probléma, a 2 ember meg jól kihasználja h ilyen elmebajos pcsa
2010. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%
Ami az uszodában történt, az tényleg sztriptízbárba illő gesztus lehetett.
2010. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
89%

Ha otthon csinálja, senkit nem érdekel, de nyilvánosan hanyagolni kéne ezt a hármast. Vagy, ha már ennyire nem tudnak kultúráltan viselkedni, akkor fogják vissza a fogdosást legalább addig, amíg az utcán vannak (kézfofással semmi bajom, de ne az utcán meg a fürdőben d*gják már meg egymást).

Egyébként, ha ők így jól érzik magukat ebben a "kapcsolatban", akkor oké, de ez hosszú távon nem fog tudni működni, mert v.ki hármójuk közül többet fog akarni, mint kufirc, és akkor választani kell.

2010. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem ribanc. Mind a hárman felnőttek, és a saját döntésükből léptek ebbe a kapcsolatba. Ebben mi a rossz? Ezerszer becsületesebb, mint megcsalni a párodat.

Egyébként én az 1 nő 1 férfi párokat sem szeretem nézni, ahogy a pasik folyton a nők lába közé nyúlkálnak nyilvánosan, szóval erről ennyit. És ebből több van.

2010. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!