Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Annyira félek, hogy elveszítem.

Figyelt kérdés

Másfél éve járunk, volt már olyan konfliktus, hogy szakítottunk, de mivel szeretjük egymást, mindig kibékültünk, megoldottuk a problémákat. Nemrég bejelentette, hogy nem akar velem szilveszterezni, kiborultam ugyan, de nem szóltam rá semmit. 2,5 napig nem beszéltünk, ma megmondtam neki, hogy én eleve úgy akartam, hogy én, Ő, és a haverja együtt szilveszterezzünk. Azóta nem szólunk egymáshoz. Én azért nem szólok hozzá, mert félek, hogy olyat mond, amitől elsírom magam megint. Szerintetek?



17L és 17F


2010. dec. 5. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől még ez lehet egy komoly kapcsolat, hogy nem szilvesztereztek együtt!! Ez a lényeg, nem? Hadd menjen, biztosan nagy ramazurit akar, amit esetleg te nem látsz, mert nem szeretné, ha úgy látnád, hogy full részeg, vagy ilyesmi. Nehéz ez neked, tudom, de engedd el. Mi is így voltunk annak idején és már 20 éve vagyunk házasok boldogan. Neked is hasonlót kívánok :)
2010. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tavaly sem voltunk együtt, és ezért fáj, hogy az ideit is lemondta...Nem zavar engem, hogy a haverjával van, csak az, hogy emiatt engem semmibe vesz...:\ Nagyon rosszul esik, meg is mondtam neki, és azóta nem szól hozzám. Biztos játszik. -.-
2010. dec. 5. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy netán Te is jól érezd magad? Minél jobban kapálózol érte, annál hamarabb el fogod veszíteni.
2010. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Figyelj, nem lehet, hogy az a baj, hogy túlságosan ragaszkodsz hozzá és ez neki terhes? Azt írod, "félek, hogy elveszítem". Azt olvastam nemrég, egy kapcsolat olyan, mint a lámpafény. Ha kis izzó teszel egy lámpába, akkor az ember közel húzódik hozzá, hogy lásson, minél gyengébb az izzó, annál közelebb. Viszont ha egy 100-as égőt, akkor elmenekülsz előle, becsukod a szemed, mert vakít, sok. Ez van a szerelemmel is. Próbálj egy kicsit visszafogni, hátha akkor ő húzódik közelebb. Ha másfél éve jártok, annak oka van, biztosan szeret !! :)
2010. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-3 hetente találkozunk a távolság miatt.. Nemrég még ő nyavalygott, hogy mindennap látni akar, most meg ez? Már teljesen összezavarodtam...
2010. dec. 5. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy távkapcsolathoz két stabil ember kell. Ha ez nincs meg,akkor jön ez az önmarcangolás. Próbáld építeni az önbizalmad, hidd el magadról, hogy mindig lesz aki szeretni fog és nem akarlak megbántani,de nagyon ritka, ha valaki azzal az emberrel éli le az életét,akit 17 évesen szeret. Így visszagondolva már én is mosolygok az akkori önmagamon, naiv voltam. Azóta érlelődtem,ahogy te is fogsz és azt is elhiheted, hogy akkor lesz boldog kapcsolatod, ha megtanulod szeretni önmagad.
2010. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ő még csak 17 éves.És te is. A srácok 17 évesen nem biztos hogy csak egy kapcsolatot akarnak. Te ismenjél el bulizni. Érezd jól magad! Ezen ne szomorkodjál. A lányom és a fiúja 14 éves korukban jöttek össze. Tartott a kapcsolatot kb. 4 évig. Azután elváltak útjaik. Mivel egyidősek 3 év múlva újra egymásra találtak, azóta együtt élnek. Ennek már lassan öt éve.
2010. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy?? Ja!! 17!! Akkor inkább nem mondok semmit. Még fiatal vagy és a srác is.
2010. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!