Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem ad...

Szerintetek miért nem ad magáról életjelet 3 napja?

Figyelt kérdés
A barátom pénteken elment a legjobb haverjához, azóta semmi hír róla. Annyi, hogy tegnap írt smst, megkérdezte hogy vagyok, azóta megint semmi. A kapcsolatunkban nem volt semmi baj tudtommal, miért nem keres akkor most? Már írtam neki smst, hogy mi van vele, de semmi válasz, most meg itt sírok, hogy nem is szeret igazán.
2010. dec. 5. 16:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát én távkapcsolatban élek, nincs több találkozás, ha tudunk, beszélünk minden nap, ha nem nem... volt, hogy szó nélkül elment külföldre... :D Haragudtam, de ez van, ennek már jó ideje, együtt vagyunk békében, boldogan. Téged hívott is, írt is, szóval ne rinyálj, mert akkor nem csodálom, ha azért nem keres, mert nagyon a fejére vagy nőve, abból meg ki a franc kérne...?
2010. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"...nemhiszem el h nem képes 5 percre leülni a seggére és megírni 1 smst"

De biztos képes rá, csak valamiért nem akar. Ezer oka lehet. Lehet, hogy nem is akar írni, nem érdekled, elvan a haverjaival, nem jutsz eszébe, vagy csak egyszerűen így szokta meg, hogy nem keresitek egymást minden nap.

Nem tudom, de nekem ez furcsa. Legalábbis még nem volt olyan kapcsolatom, hogy valamilyen formában ne beszéltünk volna minden nap.

2010. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Először is ne dramatizálj: tegnap hívott kétszer és küldött egy sms-t, amiben érdeklődött felőled. Tehát max egy napja nem tudsz róla, és ez nem a világ: nem kell azonnal a legrosszabbat feltételezni. Ha ilyen drámakirálynő vagy, és hamarabb gondolsz a szerelem hiányára részéről, mint pl egy lemerült telefonra, vagy bármire, akkor komolyan le kell hűtened magad.


Sokszor a pasik nem tudják, milyen fontos egy-egy lánynak, hogy hívjanak-üzenjenek. Az én barátom egyszer egy utazáson volt és nem üzent 2 teljes napig semmit, csak annyit tudtam, hogy úton van országok közt, valahol keleten. Iszonyú ideges voltam, sírtam, aggódtam érte, végül kiderült, hogy úgy gondolta, elég, ha a szállásra érve jelentkezik. Mikor látta, hogy kiborultam, akkor megígérte, hogy ha nekem ez fontos, akkor időnként ír sms-t. Nem gondolta, hogy rám ilyen hatással lesz az, hogy 2 napig nem ír. Amúgy nem lett volna a világ, de mivel úton volt, mondtam neki, hogy szeretném tudni, hogy minden oké-e.

Szóval ez is egy olyan probléma, hogy akkor oldódik meg, ha kinyitod a szád. De nem nekünk, hanem neki.

2010. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A telefonálgatás pénzbe kerül mért nem bírsz ki három napot neked nincs saját életed vagy mi.
2010. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!