Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem ad...

Szerintetek miért nem ad magáról életjelet 3 napja?

Figyelt kérdés
A barátom pénteken elment a legjobb haverjához, azóta semmi hír róla. Annyi, hogy tegnap írt smst, megkérdezte hogy vagyok, azóta megint semmi. A kapcsolatunkban nem volt semmi baj tudtommal, miért nem keres akkor most? Már írtam neki smst, hogy mi van vele, de semmi válasz, most meg itt sírok, hogy nem is szeret igazán.
2010. dec. 5. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Tegnap írt, tehát nem 3 napja tűnt el se szó, se beszéd.

Nem legyél ennyire szánalmas, nem kell mindig a seggében lógni. Foglald le magad te is valamivel.

2010. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Azért,mert levegőhöz akar jutni,így szeretne lekoptatni,ezért ilyen.Hagyd békén egy darabig,ne is keresd.Ha erre Ő sem lép,akkor egy könnycseppet nem érdemel.Nagyon jól tudom,miylen rossz érzés ez,de akkor sem szabad oylan szekér után szaladni,amelyik nem vesz fel!
2010. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha nagy lenne a szerelem a részéről akkor tuti irna,hivna legalább naponta 1x,de igy sajnos nagyon ugy fest,hogy el akar hagyni bocs:(
2010. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindig ezt csinálja, képtelen megírni 1 smst, tegnap is csak azért írt, mert 2x hívott, de nem vettemészre, írtam neki smst, hogy mivan, és arra írta h hogyvagyok...Annyira utálom amikor így eltűnik, nemhiszem el h nem képes 5 percre leülni a seggére és megírni 1 smst...most olyan mintha nemis lennénk együtt, 2-3 hetente találkozunk, ezért is esik rosszul...
2010. dec. 5. 16:57
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Hú, akkor engem nagyon utálhat a barátom, volt olyan, hogy 4(!!!) egész napig nem találkoztam vele és nem is beszéltünk. Nem sajnálsz? XD
2010. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

2-szer hívott (arról nem tehet, hogy nem vetted fel) és küldött egy sms-t, nem igaz, hogy nem adott életjelt. Ez 3 napon belül tök normális dolog.

Ami viszont nem az, az az, hogy 2-3 hetente randiztok, pedig te többet szeretnél. (Tehát nem a 2-3 heti találkozás a baj, hanem az, hogy ez neked nem elég! - és ez normális, hogy nem elég.) Sirdogálni felesleges, attól nem lesz jobb, mondd meg neki, hogy van randiztok normálisan, hetente (!) 2-3-szor, vagy keresel egy normális pasit.

2010. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Valószinűleg baromira jól érzi magát a haverjával, és te nem hiányzol neki. Ha hiányoznál, hívna, sms.-ezne.
2010. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

Ha Neked megalázó ez a kapcsolat (márpedig nagyon úgy fest),akkor lépj ki belőle mielőbb!Most lépj,míg a Te kezedben az ütőkártya.Vagyis van rá indokod,hoyg dobd,és most még Te dobhatod ki.Ne várd meg szerintem,míg porig aláz.

Amúgy tudom,miről beszélsz.Bár az én helyzetem egészen más,de én is most ülök itt,és várok,mint egy pincsikutya,hogy na,akkor most mi lesz az esténkkel.Ritka sz@r érzés...

2010. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha én szeretek valakit, akkor hiába érzem jól magam a barátaimmal, akkor is keresem a szerelmemet. A barátod bunkó és nem figyel rád. Szerintem kérd számon ezek után.
2010. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
most kerlek ne haragudjal meg..de szerintem (sajnos)nem szeret igazan...(megkerdezhetem,hogy hany evesek vagytok?)
2010. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!