Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szalagavatóra fontos a szép ruha?

Szalagavatóra fontos a szép ruha?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz a szalagavató, a barátom kért fel hogy táncoljak vele

A ruha teljesen egyszerű és nagyon félek hogy mindenki díszes szép ruhában lesz én meg nem:(

Állandóan ezen rágódok.Ez a ruha 3000 volt, a többi 8000 lett volna(a szép) és a szüleim mondták hogy 20 perc miatt felesleges kiadni ennyi pénzt

Annyi a vigaszom, hogy csomó csúnyább lány van aki a ruhától várja hogy szép legyen...


2010. dec. 5. 11:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szalagavatón illik elegánsan megjelenni. De az egyszerűbb ruhákban is lehetséges. Nem lesz ciki, ha egy egyszerű blúz vagy felső és nadrág. Viszont azért vegyél már vissza az egódból. Ha vki megteheti, hogy ruhában megy a szalagavatóra, az azért teszi, mert az elegáns, nem feltétlen azért, hogy szebb legyen a ruhától. És baromi szemét dolog azért cikizni mást, amiről nem tehet. Mert gondolom a szépségedért te dolgoztál meg -.-... utálom azokat (és sztem nemcsak én), akik ennyire beképzeltek...
2010. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nem vendégként megyek hanem a keringőbe táncolok vele
2010. dec. 5. 20:15
 13/13 anonim ***** válasza:

Első kettőig olvastam, 100, hogy ti fiúk vagytok, vagy max tomboyok.


Nekem egyáltalán nem az jön, le hogy ettől szeretne szép lenni, hanem hogy mint minden lány nem akar alulöltözötten megjelenni egy ilyen eseményen.


A ruha inkább legyen egyszerű mint túl díszes... T. is ki volt anno akadva a párjára...


Jah és ha a ruhád egyszerű, akkor a hajad legyen valami extrán feltűzve, egy szép smink, vagy egy nyaklánc+fülbevaló.


Esetleg körbekérdezhetsz rokonoknál, ha nemrég volt valakinek esküvője biztos van hajtűje stb. nekem is unokatesóm ékszere+hajtűje volt rajtam.


Amúgy az összhatás a lényeg.


Én anno nem akartam táncolni... mondjuk tény hogy amennyit itt rávertünk, vehettem volna egy laptopot... a suli még velünk is megvetette a jegyet!!! A végzősökkel!!!

Vagy az a ballagásunk volt? Na a lényeg az hogy valahol minket is benyúltak...

Élménynek jó, de sosem értettem az ofő minek mondja 10.től kezdve a szülőknek hogy gyűjtsenek az utolsó évre...

Fővárosi gimi, hát ekkora nagyzolást am ami itt volt...

Kegyetlen.


Meg az hogy unokatesóm vidéki esküvőjére koszorúslányként 200 Ft-ért (!!!) csinálták a hajam feltűzését! Itt meg a fodrász volt 7000....:(


Örüljetek hogy ilyen jó áron megússzátok!

Ha anyukád ügyes a sminket/hajat stb. is csinálhatja ő!

2011. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!