Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szalagavatóra fontos a szép ruha?

Szalagavatóra fontos a szép ruha?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz a szalagavató, a barátom kért fel hogy táncoljak vele

A ruha teljesen egyszerű és nagyon félek hogy mindenki díszes szép ruhában lesz én meg nem:(

Állandóan ezen rágódok.Ez a ruha 3000 volt, a többi 8000 lett volna(a szép) és a szüleim mondták hogy 20 perc miatt felesleges kiadni ennyi pénzt

Annyi a vigaszom, hogy csomó csúnyább lány van aki a ruhától várja hogy szép legyen...


2010. dec. 5. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj az egyszerű ruha,de mondjuk az ego-dból visszavehetnél...
2010. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de a kérdésedből az jött le, hogy te is a ruhától várod, hogy szép legyél.
2010. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
(*virtuális pacsi a másodikkal*)
2010. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki csinos, de a ruhában jól érzi magát, akkor az szép is lesz.

Amúgy nem egyen ruha lesz? Ez nekem furcsa...

Nálunk egyenruha volt kölcsönözve, vagy varratva. De a varrt olyan, amit végülis bármikor felvehet.

2010. dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem a ruha a lényeg. Nekem se volt valami hű, de szuper szép, de nekem pont jó volt.

Nálunk sem volt egyenruha keringőre, kicsit nehéz lett volna vagy 50 lányra megoldani.

2010. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nővérem szalagavatójára 3500Ft-ért vettünk báli ruhát.Tudod, egy ruha szépsége nem az árán múlik.Persze, nem egy nagy márkás boltba vettük, hanem kínaiban, de így 2 év múlva sincs semmi baja, pedig nem csak akkor volt rajta!
2010. dec. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Az egód nem fog beleférni az óccsó kis ruhádba, csúnya maradsz, így jártál.
2010. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az összes válasszal egyetértek!
2010. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a második válaszoló annyira tetszett a válasza, hogy adtam neki pontot!és igaza is van!
2010. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én pont most láttam a kínaiban báli ruhát 3000-ért. am. meg...hosszú a hajad? csinálj vele csodát:D csavard be, tűzd fel kontyba, és hagyj kilógni pár szálat...mint pl. a HP 4.-ben az a Hermione. :D...és sminkeld ki magad szépen. Ha tényleg szép vagy, akk. egyszerű ruhában is elhomályosítod azokat, akik csúnyák szép ruhában...de legalábbis egyenértékű leszel. ;)
2010. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!