Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor milyen ruha az...

Ilyenkor milyen ruha az ideális? Mivel dobhatnám fel a holnapi napot, hogy szép legyen neki?

Figyelt kérdés

A barátom holnap ünnepli a 20. szülinapját.

Igaz, csütörtökön volt neki, de holnap ebéd lesz náluk, bár csak a szűk családi körrel (szülei, húga, öccse)és engem is meghívott.

Őőőő...megyek is, csak nem tudom mit vegyek fel, szóval mit "illik" elvenni ilyenkor...

Mert szeretnék csinos lenni, de nem sznob, és szeretném elcsábítani, mert mostanában picit összekaptunk, és hát szeretném elbűvölni...

De figyelembe kell vennem hogy nekem kell utaznom, kb 1órát busszal...szóval nem éppen miniszoknyás ...kilátszódós dologra gondolok. És ugyebár a családjával is kell X időt töltenem közösen az ebédnél.

Meg hűvös is lesz holnap, meg lehet hogy esni fog.

Csajok, esetleg ha tudnátok tanácsot adni, és ha mondanátok valami jó szettet, vagy hogy ti ilyenkor mit vesztek fel...azt megköszönném:$


2010. máj. 14. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát semmiképp se menj cicikidobosbó..sztem majd ha ebéd után kicsit elvonultok utána vetkzöz le neki fehérneműre és ennyi xD max a rendes ruhád alatt lehet vmi szexi kombiné vagy ilyesmi:)
2010. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél fel valami szolíd, de sokat sejtető ruhát. Legyél csinos, magassarkú meg minden, és amit én is tudok tanácsolni hogy legyen rajtad vmi nagyon szexuális fehérnemű, és ahogy vége a vacsinak mutasd meg neki. Hidd el, nem fogja érdekelni mi volt fölötte :)
2010. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl. egy ilyen: [link] valamilyen hozzápasszoló nacival és magassarkúval!sztem csinos de mégsem kihivó;)
2010. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!