Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy bunkóság?

Szerintetek nagy bunkóság?

Figyelt kérdés
A családból csak 5 embernek tudjuk hogy mit adjunk de nem tudjuk hogy a többiek mit kapjanak. Szerintetek az bunkóság hogy fele ember kap fele meg nem? Olyat nem szeretnék venni hogy dezodor tusfürdő meg pia.
2010. dec. 5. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
nem
2010. dec. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem sem.
2010. dec. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság, illetlenség, amiből csak sértődés lesz.

Akinek nem tudtok mit venni, kapjon Pl. vásárlási utalványt, amit arra vásárol le, amire akarja.

Inkább mindenkinek valami apróságot, vagy senkinek semmit, de ez csak az én véleményem.

2010. dec. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazon a véleményen vagyok, mint a 10:49-es. Szűkebb családi körben eléggé illetlenség, hogy csak pár embernek nem veszek semmit... Le is égne a bőr a képemről... Ezek a vásárlási utalványok viszont jó ötletek. De egyébként (tudom, hogy azt írtad, hogy nem szeretnél, de) ilyen szépségápolási cikkek mindig jól jönnek mindenkinek. Mi például 4, valamivel távolabbi rokonunknak mindig ilyen Fa, Dove (vagy bármi ilyesmi, amit találunk) ajéndékocsomagot adunk, amibe van tusfürdő, szappan, dezodor, stb. De a 4 embernek 4 különbözőt veszünk.
2010. dec. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogyan már valaki előttem megfogalmazta.

Nem bunkóság, illetlenség, tuti sértődés lesz belőle.

Inkább mindenkinek valami apróságot, vagy senkinek semmit. Hisz ha egyik kap, a másik meg nem...ha nem is lesz ott az, aki nem kap mikor a másik megkapja, akkor is késöbb megtudja. Jól megsértődik, nektek meg iszonyú kellemetlen lesz.

A vásárlási utalvány nem rossz, vagy parfüm (bár ez hasonló ahhoz a kategóriához, amit nem akarsz). Könyv, ha olvas; dísztárgy, ha szereti; terítő, ha nincs rengeteg; valami szép gyertya stb. (Ti ismeritek őket.)

2010. dec. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
10 embernek kéne vásárolni
2010. dec. 5. 11:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne vegyél egynek sem! Vagy beszéljétek meg, hogy csak a gyerekek kapnak valami apróságot, a felnőttek nem. De ahogy te tervezed, valóban nagyfokú neveletlenség és illetlenség.
2010. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!