Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon pórul jártam?

Nagyon pórul jártam?

Figyelt kérdés

Éppen a páromnak vásároltam be Mikulásra egy hipermarketben amikor megállítottak az Oriflamesek hogy fújhatnak e rám parfümöt. Húztam a számat de megengedtem, mondtam hogy sietek de csak mondták a magukét a csaj fogta a kezem mintha régi jó barátnők lennénk. Beszélt a hihetetlen akcióikról hogyha beregisztrálok 30% kedvezményt kapok, meg menjek el bőrdiagnosztikára csütörtökön. Olyan ember vagyok aki ha mások előtt hazudik azonnal meglátszik, szóval valahogy végül kicsikarták belőlem hogy igent mondjak- minden ellenvetésem ellenére. Mondtam hogy suliban leszek, hogy későn érek haza, fáradt vagyok sietek de a csaj fogta a kezem mintha magához akarna láncolni. Végül beadtam a derekam mert a párom már jött hozzánk, nem akartam hogy a hidegben ácsorogjon megadtam a címem és a telefonszámom és megígértem hogy elmegyek csütörtökön. Csak hogy aláírattak velem egy papírt mint "szépségtanácsadó".. Mit jelent ez? A csajszi azt mondta hogy ez díjmentes csak ha rendelek valamit ami nem kötelező hozzácsapnak egy ezrest amit tán valami gyermekkórháznak utalnak. Ha nem rendelek semmit kötelezhetnek arra hogy fizessek? Mibe rángattak bele? Apámnak nem merem elmondani mert ő gyűlöli az ilyet azt mondta hogy ezektől sosem lehet megszabadulni csak annyit mondtam el hogy valami pacsulit rámfújtak.. Sajnos nem tudok nemet mondani engem meg mindig megtalálnak.. Végül is tetszett ez a parfüm és lehet hogy meg szeretném rendelni de nem akarok sem fizetni, sem hogy hívogassanak. Nagyon pórul jártam?


17/L


2010. dec. 4. 22:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint semmi ilyen szépségtanácsadói díjat fizetni, nem ingyen akarnám a parfümöt.. Bocsánat, félreérthető volt.
2010. dec. 4. 22:58
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

1 nem írtál alá gyakorlatilag semmit, ha 17 vagy kb semmit nem ér az aláírásod a szüleid aláírása nélkül

2 jó lenne, ha gyakorolnád a NEM-et

3 ez egy MLM munka

4 vadidegeneknek ne adogasd meg a címed

2010. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem jártál pórul :) Ha felhívnak, mondd, hogy köszi, de közben meggondoltad magad, nincs időd az Oriflam-ezésre, és kedved sincs hozzá.


Viszont a parfümöt megrendelheted akár tőlük is, de a környezetedben biztos van olyan, aki Oriflame-ezik. Nekem minden 3. barátnőm "csinálja", de inkább a saját és a családjuk kedvéért.

2010. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én az ilyet elhajtom, megszólalsz valami idegen nyelven, amit biztos hogy nem ért(pl olasz)

nem kell sok tudás, elég annyi, hogy azt higgye, nem érted amit mond... aztán lekopik


U.I.: az is elég, ha csak szavakat mondasz egymás után, csak ne lássa, hogy bizonytalan vagy

2010. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet belőle semmi bajod. Majd ha telefonon felhívnak, úgy könnyebb lesz nemet mondani, de akkor tényleg mondj nemet:)
2010. dec. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23:06 - Ezzel már én is próbálkoztam, de amikor a kikerülni kívánt hajléktalan folyékony angolsággal is pénzt kért, kicsit zavarba jöttem és adtam neki :)
2010. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!