Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, mi a megoldás?

Mit tennétek, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Elváltam van egy 3 éves fiam.Apja hétvégente mindig viszi, szeretik egymást.Nekem jelenleg van egy élettársam akivel babát várunk.Ő most nőtt még csak fel(20 éves) és néhány dologrol még nem tud jol gondolkodni.Féltékeny a volt férjemre és szíve vágya hogy elválasszam a fiától véglegesen.Persze ő milyen apa lesz azt nem tudom, mivel a terhességem eddigi 7 hónapjában rengetegszer veszekedett velem és elhanyagol, arra nem is gondolva hogy idegeskedés a terhességem kárára mehet.Ma odáig fajult hogy azt mondta nem foglalkozom a fiammal,mindezt azért mert ottalszik az apjánál.Mit lehetne tenni hogy rendbe hozzam a dolgokat, a gyereket nem fogom eltiltani az apjátol az ő kedvéért.
2010. dec. 4. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Hagyd ott. Ha így viselkedik, a közös gyerek születése után se lesz jobb.
2010. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Hadd kérdezzem, mennyi a korkülönbség köztetek?

én is hasonló cipőben voltam válás után (szintén 1 gyerkőcöm van) Összekerültem egy fiatalabbal, aki olyan féltékeny volt az exre, hogy azt akarta, soha többet ne beszéljek vele, még a telefonszámomat is cseréljem le.. Cirkusz cirkusz hátán, szerencsére vége lett... Hát nem tudom..ha az őszinte véleményemre vagy kiváncsi, lehet túl fiatal Ő még a "családhoz". Nem tudom hogy fog e változni...Próbálj vele beszélni, hátha segít...

2010. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

A válasz megírásának időpontja: ma 17:50


Még annyi, hogy nem fogta fel, hogy a gyerek (akkor volt 5-6 éves) miatt bizonyos szintű kapcsolatban kell lennem az ex-el, nem szívódhatok fel.

2010. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát én már probáltam beszélni vele de eddig nem igen segített.Én is úgy érzem hogy túl fiatal még a családhoz ezt sokszor nagyon látom rajta, de lassan megszületik a fia tehát felkell nőnie.Van hogy ugy éreztem már hogy hiába is szeretem elhagyom de nem tudnék most még egyedül nevelni két gyereket.

(3 évvel fiatalabb nálam, nem sok de mégis kiütközik és nagyon látszik ebben a helyzetben az a csekély 3 év is)

2010. dec. 4. 18:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Késő bánat. Ami azt illeti én helyrehoznám. Eléggé az én hülyeségemre vallana, ha két férfinek szülnék gyereket és egyik sem lenne mellettem.
2010. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hogy hoznád helyre????Már én is belegondoltam és többször emlegetem is hogy mindkét nagy kapcsolatommal hogy mellé is tudtam nyulni.Mikor vége lett a házasságomnak megfogadtam hogy okosabb leszek és nem hagyom hogy egy pasi beletiporjon a földbe.Most mégis ott vok megint.Hát a hülyeség határtalan:))))
2010. dec. 4. 19:18
 7/16 anonim ***** válasza:
Férfi kellene, nem egy harmadik gyerek, aki még meg is nehezíti a dolgodat a duzzogásával.
2010. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát igen nagyon beletrafáltál:))
2010. dec. 4. 20:47
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

az ilyet nagyon nem szeretem... milyen jogon várja el azt, hogy elszakítsd a fiad az apjától?

és abba bele se gondol, hogy ha ott alszik az apjánál, akkor neked kevesebb dolgod van, nem stresszelsz annyit? az ilyet kellene kioltani de isten igazából

2010. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

20 éves csávó még kamasz, sokszor még a 30 évesek se nőttek fel..

Igazából még egy 23 éves lány is nagyon fiatal. Én 25 évesen is fényévekre érzem magam attól, hogy tisztes polgár legyek férjjel, gyerekekkel..

2010. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!