Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hova menjek?

Szerintetek hova menjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az a helyzet hogy 10.-én lesz a nővérem szalagavatója...de viszont akkor lesz a klubdélután is.Szerintetek hova menjek?
2010. dec. 4. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szalagavatója valakinek egy életben egyszer van..
2010. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen klubdélután? Bár sztem a nővéred szalagavatója fontosabb. Nem kell végig ott maradni, csak az ünnepségre. Utána meg mehetnél klubbozni.
2010. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a szalagavatót választanám, biztos jól esne neki, hogy ott vagy. Az ünnepség után meg elmehetnél a klubdélutánra (attól is függ az meddig tart).
2010. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a klubdélután fogalom számomra ismeretlen. de aligha lehet fontosabb egy szalagavatónál.persze attól függ milyen fontos a nővéred szalagavatója.

nekem annó az én szalagavatóm ugyanazon a nap, ugyanabban az órában volt a szalagavatóm a bátyámmal más városba:D

a család egyik fele itt-másik ott..az enyém lett hamarabb vége.utána volt rohanás.140el haza.városon 90el át:D-és éppen a végére odaértünk.felejthetlen nap:)

2010. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát mennék mind a 2-re.Csak az a gond hogy a klubdélután 2-tól 6ig tart.A Szalagavató pedig 3-tól,kb 5ig.Vacsorára nem megyünk,mert azt mondta tesóm h minek menjünk.És 1 óra alatt nem tudok vissza érni a klubbdélutánra,mert nem kb 30km-re lesz ahol megrendezik a szalagavatót:S
2010. dec. 4. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Istenem -.-' szalagavatója csak egyszer van egy embernek az életében, ő a nővéred.

Nehogy már egy sz.ar klubdélután fontosabb legyen.

2010. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De most na..minek menjek oda 2órát nézni és 2 órát utazni?Meg nem annyira szeretjük egymást...Csak az a gond hogy ott a nővérem szó:D
2010. dec. 4. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!