Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gondoltam volna hogy...

Nem gondoltam volna hogy ennyire szerencsétlen lennék. Vagy mégis?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Nem mondanám magam csúnyának, szerintem szép lány vagyok, de persze biztosan vannak nálam sokkal szebb lányok is. Nem nagyképűségből írtam ezt. Sokan mondják hogy szép vagyok, de még sincs barátom. Azokat a fiúkat akikkel szívesen összejönnék (komoly párkapcsolat céljából, nem pedig csak szex..), azok vagy le se sz*rnak, vagy csak egy éjszakás kalandként tekintenek rám, mert szép alakom, és szép arcom van. Itt a karácsony és a szilveszter, és egyedül vagyok. Már nagyon vágyom egy komoly párkapcsolatra. Eddig 1 barátom volt, aki 8 hónap után kidobott engem. Nagyon elkeseredett és szomorú vagyok :( Olyan bénának érzem magam. Nektek mi a véleményetek?

21/L


2010. dec. 4. 12:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
28%

én is így vagyok ezzel min te:(((

17/L

2010. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
39%
Látod vannak így fiúk is, akik itt írtak, talán ismerkedj velük, ők legalább megértenek ;):)))
2010. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%

Én szép arccal és hajjal rendelkezem viszont kövér is vagyok, ergo az erősebbik nem képviselő vagy meg sem kíséreltek velem kapcsolatot létesíteni vagy csak moslékos vödörnek szántak :S

Akkor felhagytam a párkapcsolat kialakításának kísérletével. Egyetemen pedig találtkoztam azzal a fiúval, aki önmagamért szeret. Azóta is együtt vagyunk. Most azt mondom, jó, hogy vártam. Bár nem terveztem az Egyetemen bepasizni, de a barátom megtörte a jeget.


Szerintem hiába a szépség, az eszeddel kell majd a párod megtartani.


Az pedig, hogy nincs pasid... arról csak annyit, hogy amig itt keseregsz, hogy mi nincs addig lecsúszól arról amid van, ami körül vesz. A lehetőségek a lábad előtt (most nem konkrétan a fiúkra gondolok) csak ragad meg használd ki és kamatozni fog abban amiről nem is gondolnád.


Én pl. rajzoltam nagyon sokat abban az időben, amikor nem volt barátom, és végül pont a rajz volt a közös pont. Folyton eljárt hozzám rajzért kuncsorogni, meg kis idő után máért is... ;)


Szóval fejet fel! Melleket ki! Hasat be! és.... Lépés indulj!!!!

2010. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!