Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gondoltam volna hogy...

Nem gondoltam volna hogy ennyire szerencsétlen lennék. Vagy mégis?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Nem mondanám magam csúnyának, szerintem szép lány vagyok, de persze biztosan vannak nálam sokkal szebb lányok is. Nem nagyképűségből írtam ezt. Sokan mondják hogy szép vagyok, de még sincs barátom. Azokat a fiúkat akikkel szívesen összejönnék (komoly párkapcsolat céljából, nem pedig csak szex..), azok vagy le se sz*rnak, vagy csak egy éjszakás kalandként tekintenek rám, mert szép alakom, és szép arcom van. Itt a karácsony és a szilveszter, és egyedül vagyok. Már nagyon vágyom egy komoly párkapcsolatra. Eddig 1 barátom volt, aki 8 hónap után kidobott engem. Nagyon elkeseredett és szomorú vagyok :( Olyan bénának érzem magam. Nektek mi a véleményetek?

21/L


2010. dec. 4. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
az h egy picurkát öntelt vagy....
2010. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Számos korosztályodba tartozó lány küzd ilyen problémával idővel megváltozol most nincs kedvem részletezni itt egy a tiédel megegyező kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nem vagy öntelt. Ha azt írogatnád h milyen ronda meg ocsmány vagy, akkor meg olyan válaszok jönnének, h. legyen egy kis önbizalmad, szeresd magad. Most itt vagy te, van önbizalmad, gondolom meg vagy elégedve magaddal, most ez a gond.

Egy nő igenis legyen tisztában az értékeivel.

Franc se érti, h. miért kell ezért beszólni -.-'

Viszont...

A fiúkkal játszani kell, úgy kell őket becserkészni ;)

Az egy dolog, h. te tudod magadról h jó csaj vagy, de ne a külsőségről szóljon minden, azt a fiúk nem bírják.

Inkább lesznek együtt egy kedves aranyos, jófej de átlagos külsejű lánnyal, mint egy bombázóval aki buta, nincs humora meg nyafka.

Legyél laza, jófej, nevess a poénjaikon:D ezt bírják a fiúk.

2010. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
én is szivesen lennék valakivel, de nem erőltetem a dolgot, mert nem szabad. Pórul jártam már 1x mert nagyon akartam barátnőt, de többet nem erőlködök senknél. Érdekes amugy, hogy mégis nehéz valaki normális partnert találnod a szépséged ellenére. Pedig csak megkönnyítené elvileg a lehetőséged, mivel jobban tudnl válogatni a sok jelentkező közül. De lehet visszafele sül el a dolog, és pont a szépséged riaszt el sok normális ámbár átlagos(nem menő hmcs BMW-vel) srácot. Itt lehet a probléma? Vagy válogatós vagy?
2010. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Tudod ha szerinted a párkapcsolat arról szól, hogy szép emberek összejönnek, akkor neked a hozzáállásoddal van a gond.

Csak azért mert úgy nézel ki ahogy, még nem borul a lábad elé minden pasi.

Látszik, hogy nagyon a külsőségekre mész, mert csak arról írtál, hogy milyen szép vagy, de belső tulajdonságból semmit sem. Valószínűleg a fiúk is megérzik, hogy a külsőre mész és azért ezt nem sokan szeretik, őszintén szólva.

Egyébként hülyeség, hogy a fiúkkal játszani kell. Nagyon rossz a felfogásuk és hamar ráunnak az ilyesféle játszadozásra. Ha nem vagy vele egyenes és csak játszol vele, akkor meg azért menekül majd mind előled.

2010. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

12.54es vagyok.

Ismerek egy csajt, ő is nagyon szép tényleg, mindig a legutolsó divat szerint öltözik, meg sminkeli magát, meg a haja is...szóval mindenben a topon van tényleg, és évek óta nincs barátja pont ezért. Félnek tőle, nem akarnak közeledni hozzá. Ha esetleg te is magadra ismertél, akkor ebből vegyél vissza szerintem:S

Egyszerű feszülős farmer meg póló, hajad lófarokba szép mosoly ennyi a titok:D ne parázz rá, attól csak nehezebb lesz.

2010. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem olyan a gondolkodásom hogy a szép emberek jöhetnek össze. Az idősebb rokonaim állandóan kérdezik hogy hogy nincs barátja ilyen szép lánynak?:/ Nem vagyok anyagias, nem érdekel a pénz. A gond ott van, hogy nagyon nehezen leszek szerelmes. És én csak akkor szeretnék járni fiúval ha szerelmes vagyok már (addig randizgatni). Eddig 2x voltam szerelmes. Első szerelem egyoldalú volt részemről. 2 évig nem tudtam elfelejteni az illetőt. Majd megismertem az exemet. Ez a szerelem kétoldalú volt. Én normális és tisztességes lánynak tartom magam, nincsenek kihívó ruháim. Farmernadrágot veszek fel mindig, és csinos felsőt (nem olyat amiből kint van a mellem). Szolidan sminkelem magam, és nem csókolózok minden hétvégi buliban más fiúval. El vagyok keseredve nagyon.:(
2010. dec. 4. 13:36
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

baromira sokan vannak úgy mint te, hidd el! csak nincs az emberek arcára írva, én is pont így érzek mint te. nagyon zavar már a dolog, és baromira le tud hangolni, főleg így ünnepek előtt.

azt nem tudom, hogy ismerkedsz-e jársz-e társaságba? azt nem írtad. egy biztos, nem kell erőltetni semmit se, legyél nyugodt foglald el magad, ugyanakkor légy nyitott. ha egy srác meg akar ismerni adj neki esélyt, biztosan sok fiú van akinek tetszel és nyilván próbálkoznak is.

neked még viszonylag egyszerű a dolog, mert neked csak ki kell választani a megfelelőt :) gondolj bele, ha fiú lennél rosszabb lenne, neked kellene törnöd magad.

23f

2010. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Bocsi de tényleg igaza volt annak, aki azt irta,hogy szinte csak a külsőségekről beszélsz magaddal kapcsolatban.

Rájöttem pár éve,h a szépség önmagába egyáltalán nem elég arra, hogy megszerezz és magadnál tarts valakit.(elég csak megnézned hány gyönyörü, hires,csillogó sztárt csalnak meg,hagynak ott)

A mai világ a szépségről szól.Minden lány szinte azon van, h minél szebb legyen,ad magára,festi magát,próbál csinos lenni stb. Ha körbenézel rengeteg szép, csinos, szinte egyforma tucat lány rohangál a világba,akik futnak a fiúk után,próbálnak csábitani stb. A mai világba persze, hogy a legtöbb fiú el van kényelmesedve(ha jól néz ki), ugyanis megerőltetés nélkül válogathat egy csomó csini csaj közül.(látod a lányok gondolkoznak arról h, hogy kénne megszerezni a pasit)

Szóval manapság az van, hogy a szépség nem egy adottság, hanem már egy alap dolog, elvárás egy lánynál.

Ha igazán sikeres akarsz lenned,egy csomó +-al kell, hogy rendelkezz.

Te tudod mi az erősséged...pl. értelem,kedvesség,báj,stilus,egyéniség,érzékiség, kisugárzás, humor stb.És ezekre kell ráerősiteni.

Én 20 éves vagyok,állitólag szép és sikeres a pasiknál. Ami azt jelenti, h két és fél éve egy piszok jó pasi barátnője vagyok,jól müködő kapcsolatban,de amellett egy csomó jó pasi megakar szerezni.De ehhez tényleg az kellett, h mindenből a bennem lévő maximumot próbáljam nyújtani.Kicsit fárasztó meg minden de hát ilyen a világ:S

Sok szerencsét=)

2010. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tetris ***** válasza:
Szívesen összehoználak a fiammal!!
2010. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!