Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem kellene...

Tudom, hogy nem kellene beleavatkoznom, de apám kapott egy olyan SMS-t, hogy 'Rohadj meg XY, holnap találkozunk'. Mit jelentsen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
XY apád neve? Ha nem, akkor valaki félreütötte a számot.
2010. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
XY=apám neve
2010. dec. 3. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
kutakodtál a telojában vagy ő mondta el neked? mert ha kutakodtál akkor ne mondd neki, csak rá tartozik az ő magánügye..ha esetleg megverik akkor feljelentés..
2010. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megkért, hogy írjak SMS-t az ő telefonjáról, és pont amikor megkapta az SMS-t, akkor nyomtam a 'Küldés' gombra, és megnyitotta az üzenetet. Végül is nem mai fejlemény, de nincs összeverve.
2010. dec. 3. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
azt h valamit titkol apád!!
2010. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Annyit tudom, hogy pénzügyi problémák akadnak... Gondolom e miatt van/volt/lesz valami probléma... :S
2010. dec. 3. 19:55
 7/9 köles ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő jobban érti, hogy ez mit jelent. Mond meg neki, hogy véletlenül megláttad a fenyegető levelet, mikor sms-t írtál, és aggódsz, mondja már el miért küldték ezt. Az is előfordulhat, hogy valaki csak szórakozik, de lehet, hogy komoly az ügy.
2010. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom megkérdezni, mert ha ilyen témák hozódnak fel, mérges lesz, és kiabál. Meg van neki a maga baja 'nélkülem' is...
2010. dec. 3. 20:03
 9/9 anonim válasza:
100%
Ha pénzügyi problémái vannak,akkor lehet,hogy tartozik valakinek és nem tudta időben visszafizetni.
2010. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!