Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy valaki...

Mit jelent, hogy valaki kiélte magát? És amíg ez nem történt meg, nem lehet boldog párkapcsolata?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, párom 28. Egyre többet azt hajtogatják (szerencsére a család nem), hogy mi nem fogunk sokáig együtt maradni, mert én még nem éltem ki magam, és ez gondot fog okozni. És jobb lenne még most szakítani békében, minthogy később mikor már gyűlöljük egymást.


Komolyan eldobom az agyam, hogy 30-40 éves emberek megjósolják, hogy én megfogom csalni a páromat x időn belül, mert hamarosan rám jön a "bulizhatnék".

Tényleg ennyire törvényszerű, hogy valaki addig nem lehet boldog, amíg le nem feküdt 8-10 emberrel, és nem volt legalább 50 buliban holt részeg??


2010. dec. 3. 15:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
22 éves voltam, amikor összejöttem a férjemmel és a kislányom apukájával. Ő akkor volt 32. Ennek már 5 éve és eszembe sem jutna megcsalni, néha rám jött a bulizhatnék, de őrá is. Aki azt mondta, amit Te írtál, valszeg féltékeny a kapcsolatokra, sajnos ilyenek vagyunk...
2010. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen szültem és egyszer a barátnőmmel és a kislányommal sétáltunk a parkba. Pár olyan 13-14 év körüli lány elkezdte dicsérgetni a lányomat ( ahogy általában szokták az emberek). A barátnőmtől kérdezték, hogy ő-e az anya, mondtam nekik, hogy én vagyok. Kb 17-nek néztek, de miután a valódi koromat elmondtam, ( akkor voltam 22) az 1. kérdésük: és kiélted magad????


Mondtam, hogy nem :) és nem is szándékozom...:)


Szóval ez a mentalitás már a tiniket is megfertőzte..nagyon meglepődtem rajta.

2010. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az igaz, hogy az én férjem csak 4 évvel idősebb, mint én, viszont amikor összekerültünk, én még szűz voltam, nem "éltem" ki magam, mielőtt őt megismertem. Ő volt és marad az egyetlen férfi az életemben. És ez tuti. 21 éves voltam, amikor összeházasodtunk, közeleg a 10. házassági évfordulónk, van 3 gyermekünk, szeretjük egymást mind a mai napig! Szóval nem törvényszerű, hogy meg fogod csalni.

Sok boldogságot nektek is! :)

2010. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

ma 15:48


Azért akkor is gáznak tartom, hogy szakítás helyett megcsaltad. Persze ez az én véleményem. De te legalább vállalod, és szerintem meg is bántad. (Vagy nem?)

2010. dec. 3. 15:54
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont az ilyen "éld ki magad" mentalitás miatt mennek tönkre a párkapcsolatok!

Nem az a fontos,hogy megértsék és szeressék egymást,alkalmazkodjanak egymáshoz,tudomásul vegyék,hogy már nem függetlenek. Hanem az,hogy mennyire jó a szex és járunk-e bulizni?

Az ilyenek lenézik azokat,akik bulizás helyett jobban érzik magukat otthon,kettesben a párjukkal. Hallottam már olyan véleményt is,hogy az ilyen párok beszűkülnek, stb.

Ismerek olyan anyukát,akinek "igénye",hogy havonta legalább egyszer otthon hagyja a féléves babáját a férjére,mert neki szüksége van arra,hogy barátnőzzön. Ezzel nem is lenne semmi bajom,ha csak egy délutáni dumcsira ülnének össze valahol. De ennek az anyukának azt jelenti a "barátnőzés" hogy elmennek egy diszkóba,ahol hajn alig mulatnak,isznak,flörtölnek és néha részegen megy haza. Pedig ez az anyuka a férjhezmenetele előtt sok pasit fogyasztott el.

Az emberek nem egyforma természetűek. Akinek a bulizás létszükséglet,az ne nősüljön,ne menjen férjhez. Ha ismerik a párjukat,ez már az együttélés előtt kiderül. A házasság,főleg,ha gyerek is van, nyugodtabb életformát kíván.

Ne törődj a vészmadarakkal,és sok boldogságot nektek.

30 éve jó házasságban élő nő,aki nem "élte" ki előtte magát.

2010. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem vagytok egy érzelmi szinten nem lesz hosszutávú kapcsolat, nem kell ehhez mindenkivel összefeküdni csak a bulizos korszakon túl kell lenni evvel is alakul a személyiség.
2010. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az "éld ki magadat" dolog hülyeség. Aki tizenévesen nem követte a többséget a bulizással, összevissza szexeléssel meg egyebekkel, az felnőtt korában érett fejjel miért tenné? A fiatalok azért csinálják ezeket, hogy ne lógjanak ki a sorból és ne csúfolják őket a nagymenők, a huszonévesek többsége azért már érettebb annál, mint hogy ilyesmivel foglalkozzanak.
2010. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs nem olvastam el a t0bbi hozzászólást.

Én Veled egyidős vagyok, a helyzet annyival "súlyosabb" nálunk, hogy mi 16-17 éves korunk óta együtt vagyunk (most 2o-21)

Persze már mindenki "tudta előre" , hogy a diplomaosztón nem leszünk együtt----EGYÜTT voltunk. mindenki "tudta" hogy a távkapcsolatot nem fogjuk bírni---hát kibírtuk...na most már mindenki tudja, hogy ha tavaly nem most már azonban csak vége lesz:))))))) persze az más tál tészta, hogy mi az eljegyzésen gondolkodunk...

kíváncsi leszek ezen tátott szájú emberek véleményére esküvő után:D:D:D

Szóval ameddig köztetek minden rendben ez az "éld ki magad" marhaság csak az irigyektől és a féltékenyektől származik.

Én büszke vagyok arra, és szerencsésnek tartom magam, hogy ilyen fiatalon ilyen társam van akivel ennyire jól megvagyunk. Akinek meg ellenvetése van elmondhatja a véleményét...a vélemény úgyis olyan mint a se..lyuk...mindenkinek van, de senkit nem érdekel a másé:)


Szóval ha szeretitek egymást semmi más és senki más véleménye nem számít.

2o-L

2010. dec. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!