Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy valaki...

Mit jelent, hogy valaki kiélte magát? És amíg ez nem történt meg, nem lehet boldog párkapcsolata?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, párom 28. Egyre többet azt hajtogatják (szerencsére a család nem), hogy mi nem fogunk sokáig együtt maradni, mert én még nem éltem ki magam, és ez gondot fog okozni. És jobb lenne még most szakítani békében, minthogy később mikor már gyűlöljük egymást.


Komolyan eldobom az agyam, hogy 30-40 éves emberek megjósolják, hogy én megfogom csalni a páromat x időn belül, mert hamarosan rám jön a "bulizhatnék".

Tényleg ennyire törvényszerű, hogy valaki addig nem lehet boldog, amíg le nem feküdt 8-10 emberrel, és nem volt legalább 50 buliban holt részeg??


2010. dec. 3. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

ez a mai önző, hedonista világ bűvszava a felelősség, hűség elhárítására

magyarul ba*omság

2010. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%

ugyan ennyi volt köztem és az exem közt a korkülönbség.és be vált amit josoltak.3év együtt élés után..mig ö pihenni vágyott munka után én 20évesen azon agyaltam mikor megyünk már el szorakozni mert rendesen hiányzott.nem tudtam felvenni vele az ütemet.az Életvitelt.ö mást akart mint én.és késöbb igen félre léptem ami ugrodeszkaként hatott az életemre.

22/L

2010. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nagyszüleim is legalább 50 éve vannak együtt, ők sem feküdtek le a fél faluval, és ők sem jártak minden héten bulizni, mégis boldogok együtt.
2010. dec. 3. 15:40
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hülye divat most, az emberek (főleg a fiatalok) azt hiszik, attól lesz valaki menő, hogy minél több emberrel lefeküdt. Azt mondják, az a törvényszerű, hogy össze-vissza dugsz fiatalkorodban, aztán megházasodsz, ha már úgymond "kiélted magad", aki meg nem így csinálja, arra ráfogják, hogy később úgyis csalni fogja a párját. Érdekes, azt senki nem említi, milyen rengeteg pár éli le úgy békében, minden probléma nélkül az életét, hogy egymáson kívül senki mással nem feküdtek le soha.

Ne foglalkozz ezzel, hülyeség az egész. Majd pár év múlva úgyis lejár ennek a felfogásnak az ideje és kitalálnak valami mást helyette.

2010. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Majd pár év múlva úgyis lejár ennek a felfogásnak az ideje


úgy legyen!

2010. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az én párom is pihenni akar munka után, de hétvégenként mindig csinálunk együtt valamit.

Megtanultam kompromisszumot kötni. Tiszteletben tartani, hogy ő napi 12 órát vagy többet dolgozik, míg nekem van 2-3 előadásom az egyetemen. Tudom, hogy hétköznap elfárad, nem nyaggatom semmivel.

Ő is tiszteletben tartja, hogy nekem is szükségem van kikapcsolódásra, ezért hétvégenként csinálunk valamit.

Ha meg nem ér rá, elfoglalom magam máshogyan. De nem lépnék félre emiatt.

2010. dec. 3. 15:42
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
hajh, de sok ilyen ember kéne a földre :)
2010. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%
ugyan igy gondolkoztam mint te..hidd el magambol indulok ki.és nem azért csaltam meg mert hiányzott a buli,hanem mert annyira vágyott a nyugalomra hogy rolam megfeledkezett.nem törödött velem már nem szeretkezett ha volt is szex sirtam mert nem volt jo már.majd megtanulod az életet kislány ne aggodj.
2010. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem jártam bulizni egy buliban voltam a fősuli nyitó buliána amin szarul éreztem magam, soha nem jártam semmi olyanhelyre ahol ki lehetne élni magam mégis van 8 évnyi kapcsoalt mögöttem mindez 2 emberrel, és most van egy egy éves kapcsolatom amiben végre érzem, hogy végleges lesz, eddig sem hiányzott a kiélés és ezután sem fog mert ilyen vagyok nekem nem kell buli és szerencsére a páromnak sem. 23L
2010. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez egy olyan dolog,ami nem vonatkozik mindenkire. Valaki szeret bulizni, pasizni/csajozni és tényleg szüksége van rá,hogy úgymond kiélje magát. Más meg elvan jól otthon a párjával is és nem vágyik a partikra. Na meg vannak olyanok,akik egész életüket végig szórakozzák és mégse élték még ki magukat és feleségük/férjük mellett is folytatják a csapongó életmódot.Szóval azért hülyeség,amit mondanak,mert nem lehet ezt így megmondani.Nincs ilyen általános szabály,hogy az ember csak akkor érett egy komoly kapcsolatra,ha előtte 20buliban volt, volt 5futókalandja és 10szer berúgott. Ez hülyeség. Én sosem voltam egy partiarc,sosem volt egy éjszakás kalandom,de nem is vágyom ilyesmire. Boldog vagyok a párommal és kész. És ha ő nem lenne,akkor se járnám a bulikat pasik után futva.


Ha te jól érzed magad úgy,ahogy vagy,nem vágysz másra,mint amit a párodtól kapsz,akkor rendben vannak a dolgok, nem kell hallgatni a jajgatókra.

2010. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!