Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöznél a helyemben? Elég...

Elköltöznél a helyemben? Elég nagy városban élünk, albérletben. Többi lenn.

Figyelt kérdés

Szóval albérletben vagyunk, 3 gyerekkel.

Szóba került,hogy el kellene költözni vissza a szülő falumba.

De a nagy iskolás,erős matekos suliba jár, szerencsére iszonyú esze van./nem tőlem örökölte:)))))))))/Versenyekre,fejlesztésekre jár, az iskola legjobb matekosa.(tanárok mondják)ÉSSS,imádja csinálni.

Ahova mennénk még a környéken sincs ilyen erősségű suli,még csak arra sem lenne lehetőség,hogy különórára küldjem(körbe kérdeztem) a tanárok "tiltakoznak" hogy el akarom vinni.

A két kicsi még itthon van(2hós,3éves), ez ok.

Itt nincs segítség ott lenne.Ez a fő dilemma,mert a férjem külföldre megy dolgozni,2-3 havonta jön.

Itt Ha valahova mennem kell,vinnem kell a 2 kicsit is,ott lenne aki vigyázz rájuk

De ott vannak nem kívánatos emberek(ex rokonai......stb...stb),itt is van lehet de itt 15x annyian élünk,mint ott, jobban elvegyülünk.

Ja, a lényeg....ott tudnánk lakást venni,igaz hitelre de a részlet a fele lenne mint az albérlet....

Csak hát a nagyvárosból vissza a kis faluba????

1x már mindent hátra hagytam,munkahely,barátok(akik azóta elköltöztek)....

Mennél vagy maradnál?


2010. dec. 2. 21:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De a falusi saját lakást is csak hitelre tudná megvenni. Akkor inkább maradnék, és a városban próbálnék később egy lakást venni (szintén hitelre, ha nem megy másképp).
2010. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

12éves lesz:(

Ő sem akar jönni:(Nem akarja a sulit barátokat itt hagyni....és a "szerelmét":)

2010. dec. 2. 22:16
 13/16 anonim ***** válasza:
Én mennék! Sokkal nyugodtabban élnél saját lakásban, és segítséged is lenne. A nagy fiú meg maradjon koleszban, vagy valamelyik barátja szüleivel beszéld meg, hogy náluk lakhatna-e, természetesen fizetnél érte.
2010. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
maradj, mert később egy kis faluban, lehet lesz házatok, de mit fogsz dolgozni? lehet már nem tudsz visszamenni a régi munkahelyedre.
2010. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem maradjatok! a fiad jövője, tanulása a legfontosabb.

próbálj barátkozni más anyukákkal, akikkel felváltva vigyáztok a kisgyerekekre.


pár év hamar eltelik, ha minden jól megy a férjed is tud hazaküldeni pénzt, meg tudtok élni.

ha a kisebbiket el tudod helyezni bölcsiben, akkor már mehetsz dolgozni.

nem könnyű, elismerem, de a gyerekek jövője a legfontosabb!

2010. dec. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag nem megterhelő, én maradnék. Az érveket már elmondták a többiek.
2010. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!