Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányos apukák! Ti mit tennének...

Lányos apukák! Ti mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés

A lányom 20 éves, egyre ritkábban látom mivel vagy tanul vagy dolgozik vagy pedig a barátaival mászkál a városban. A minap bejelentette, hogy nemsokára elköltözik, egy 200 km-rel távolabbi városba.

Volt már rá példa, hogy a barátaimat utánaküldtem, akik követték őt mindenhová, így tudtam minden egyes lépéséről. Ha elköltözik akkor már nem tudom ezt megtenni. Attól félek, hogy rossz társaságba fog keveredni.


2010. dec. 2. 12:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Engem nem követtek,mert szüleim egészségesek, barátnőm volt igy annó,csak 22 évesen,Aztán megunta és közölte apucival,hogy szállodába megy a pasijával és nem kellenek a kémek mert videóra veszik és akkor megnézheti,hogy csináljak,de ha akarja őt is elhivják közönségnek, hogy nézze őket élesben,na erre apuci ledöbbent aztán felpofozta,barátnőm meg költözött hozzánk albérletbe azóta meg összeházasodtak már kedvesével,kis esküvő,néhány tanu,és azóta se fényes apucival a kapcsolatuk,havi egy két telefon,meg gy két órás találkozás...De ezt nem a barátnőm hibája...Szerencsére az én szüleim sose folyamodtak ilyenhez mert egésszéges lelkületű ember nem állít kémeket a rokonaira csak az aki valamit tudni akar,aki nem bizik...Akinke valami problémája van...
2010. dec. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!