Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányos apukák! Ti mit tennének...

Lányos apukák! Ti mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés

A lányom 20 éves, egyre ritkábban látom mivel vagy tanul vagy dolgozik vagy pedig a barátaival mászkál a városban. A minap bejelentette, hogy nemsokára elköltözik, egy 200 km-rel távolabbi városba.

Volt már rá példa, hogy a barátaimat utánaküldtem, akik követték őt mindenhová, így tudtam minden egyes lépéséről. Ha elköltözik akkor már nem tudom ezt megtenni. Attól félek, hogy rossz társaságba fog keveredni.


2010. dec. 2. 12:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%

Nekem még ennél is hülyébb az apám elhihetitek..

18 évesen leérettségiztem és rögtön elköltöztem.

Meg tudom érteni a lányod és inkább őt sajnálom...


21/L

2010. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen személyiségű vagy és mit adtál annak a lánynak neveltetésben, hogy ennyire nem bízol benne? (Bocs, nem oltogatni akarlak, de egyből ez jutott eszembe)
2010. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudj kérdező, de jól teszi a lányod, hogy elmegy olyan jó messzire tőled.Amit írtál, hogy kémkedsz utána, követed, kontroll alatt tartod a dolgait, hát enyhén szólva beteges.
2010. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
A bugyiját is megnézed esténként spermalámpával? A fejébe nem akarsz nyomkövetőt,vagy gondolatfigyelőt rakni,beteg vagy sajnos...Nem csoda,hogy 200 km-re menekül szegény lányod,gondolom pasija is titokban lehet ahogy magánélete barátai is,sajnálom szegény lányt 20 évesen.És most hogy tudod költözni akar,mit fogsz tenni? Bezárod a szobájába,megkötözöd,megvered,mikor csomagolni kezd?Szánalom.PFFFFFFFFFFFF!!!!!
2010. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem szánalom! Ne legyetek ilyenek. Nagyon nehéz elengedni valakit aki ráadásul a lányod és akit te neveltél fel. Nem mindenki önzetlen ennyire. Butaságokat beszélek, hogy ő a hibás amiért nem akarja elengedni őt, meg nem tetszik neki ez az egész. Az, hogy követtette sem bűn. Miért lenne az? Inkább előzzük meg a bajokat, mint sem hagyjuk kibontakozni őket. Rengeteg lány követ el ostobaságokat pláne ilyen idősen , mikor már azt hiszik, hogy felnőttek és a maguk urai.

Viszont, a néhánnyal előttem szólóval egyet értek, viszont azt senki sem tudja biztosan, hogy jól nevelte -e a csemetéjét vagy sem. Mindenkiben lesz egy kis kétely efelől az első pozitív visszajelzésig! Akiben nincs az vagy hazudik vagy önző nagyon!

Viszont, szerintem ültesd el a magokat a fülében! Mikor elmegy, hogy te mindig vissza várod. Nem fogod leszidni már többet, ha valami amit tesz nem helyén való. De ha nagyon züllik az élete akkor nyugodtan hazaköltözhet legalább addig amíg helyre nem jönnek újra a dolgai.

idővel te is be fogod látni, ha jól megy neki a sora, hogy nem hoztál rossz döntést.

2010. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
45%
Mekkora bunkók vagytok! Látszik, hogy rátok nem figyeltek oda a szüleitek, különben nem lennétek ilyen primitívek és mutatnátok tiszteletet a másik ember felé, még ha nem is ismeritek. Borzalom..
2010. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Itt nem azzal van a probléma, hogy félted őt elengedni, ez teljesen normális dolog! Mindenki félit a gyerekeit (tudom, három huszonéves lányom van...) Na, de hogy embereket küldesz rá, hogy kövessék őt! Ez nem normális! Nagyon nem az! Inkább örüljön, hogy sikerült tisztességesen felnevelni, a saját lábára állt, szeresd továbbra is és támogasd, de hagyd élni, mert ezzel a viselkedéssel csak ártasz neki, és elmarod magad mellől.
2010. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én a barátokat sajnálom, nincs jobb dolguk mint más lány után kémkedni lol. Akármilyen jó barátom kéri is ilyen hülyeséget nem csinálnék.
2010. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom aki szerint ez nem szánalmas az biztos örülne ha ő vele ezt csinálná az apja...
2010. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs titkolni valód és egészséges körülmények között normálisan éled az életed és nem vagy teli gátlásokkal akkor miért zavar, ha egy két apud által megbízott ember követ? Nem értem. Ez nem korlátozza a szabadság jogaidat. Téged sem korlátoz semmiben, hiszen csak figyelnek... Sőt legalább tuti, hogy nem fognak bántani az utcán...
2010. dec. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!