Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfelejteni valakit...

Hogy lehet elfelejteni valakit, akivel már nem működik?

Figyelt kérdés
Egyszerűen akármennyire is szeretném, hogy jó legyen, nem megy. És nagyon fáj, hiszen együtt terveztük az életünket, és nagyon szeretem. Valami különleges érzés, amit még sosem éreztem ezelőtt soha... és nem tudom mi lesz velem, nincs kedvem semmihez, nem tudom elképzelni és nem is akarom, hogy mással legyek. Végre megtaláltam azt a valakit, akivel már a kezdetektől fogva nagyon jó volt, de valahogy mégsem úgy mennek a dolgok, ahogy szeretném/szeretnénk. Én nem tudom elképzelni, hogy valaha is találjak valakit, aki a helyébe léphet. kérlek segítsetek :(
2010. dec. 1. 21:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, akiket szeretünk, azokat nem felejtjük el, csupán megtanulunk nélkülük élni.
2010. dec. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyan fiatalabb vagyok mint Te, de ugyanígy érzek! Immár 2 éve teljesen reménytelenül szeretek valakit, és hiszem, hogy Ő volt a Nagy Ő:( Akárkivel vagyok sajnos Őt keresem az illetőben.


Nem tudom, hogy fogok ebből valaha is kilábalni. Lehet mondani, hogy gyerek szerelem volt a gimnáziumi évek alatt de állítom sokkal mélyebb mint némely huszonéves pár esetében.


Mindenesetre próbálok arra gondolni, hogy Ő lett volna a Nagy Ő, akkor most együtt lennénk, hiszen a Nagy Ő minden körülmény között kitart melletted! Jah és ha ő az Igazi akkor egyszer visszajön.Meg kell tanulni nélküle élni..


L/19

2010. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megértem a helyzeted... én is úgy érzem megtaláltam, és mással nem tudom elképzelni az életem, vele annyira boldog vagyok, ilyen érzést még soha nem éreztem... köztünk semmi gond nincs csak a távolság!:( és a hiány miatt már eléggé kiszoktunk lenni... nem tudom meddig fogjuk igy birni!:S
2010. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, akinek nem kellesz (nem csak a kérdező, a többi hasonló is itt), az egyszerűen nem a "nagy Ő" volt. Mert akkor még együtt lennétek.
2010. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!