Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfelejteni valakit...

Hogy lehet elfelejteni valakit, akivel már nem működik?

Figyelt kérdés
Egyszerűen akármennyire is szeretném, hogy jó legyen, nem megy. És nagyon fáj, hiszen együtt terveztük az életünket, és nagyon szeretem. Valami különleges érzés, amit még sosem éreztem ezelőtt soha... és nem tudom mi lesz velem, nincs kedvem semmihez, nem tudom elképzelni és nem is akarom, hogy mással legyek. Végre megtaláltam azt a valakit, akivel már a kezdetektől fogva nagyon jó volt, de valahogy mégsem úgy mennek a dolgok, ahogy szeretném/szeretnénk. Én nem tudom elképzelni, hogy valaha is találjak valakit, aki a helyébe léphet. kérlek segítsetek :(
2010. dec. 1. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát talán elmondhatnád, hogy mi az, ami problémát okoz és ezt kellene orvosolni. Azért a nagy ő-t elereszteni eléggé nagy ostobaság.
2010. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Keresgélj biztos van olyan akivel jól érzed magad és minden müködik is.
2010. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Sajnos ugyanebben a helyzetben kínlódom már egy éve. Megtaláltam a nagy őt, az igazi nagy szerelmet és nem tudom mással elképzelni a jövőmet...

De sajnos nem jött össze!

Úgyhogy nagyon megértelek, mert ez nagyon nehéz folyamat, de talán az idő, majd mindent helyre tesz...

2010. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát, bocsi h ezt írom, de nem egyszerü. Hasonló cipöben járok, hónapokig próbáltam elfelejteni valakit, de nem sikerült. minden próbálkozásom kudarcba fulladt. Végül feladtam, és elfogadtam, h márpedig vele kell lennem, mert máskülönben megörülök.

Szóval, szerintem adj magadnak idöt (én is adtam magamnak több mint fél évet), és ha ezalatt az idö alatt egy új szerelem nem feledteti el veled Öt, akkor... felmerül a gyanú, hogy akár veszekedések tarkítják a közös életet, akár bármi más, de neki vagy rendelve.

De ez az én véleményem, talán más tud okosabbat.

Amúgy írhatsz privit, örömmel válaszolok, beszélhetünk, ha gondolod.

26/N

2010. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy??
2010. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nem is a részemről nem lenne ok, mert felőlem veszekedjünk, vagy veszekedjen rám, de legalább velem legyen. :(
2010. dec. 1. 22:18
 7/14 A kérdező kommentje:
én 25 vagyok, ő 26, és 3 éve vagyunk együtt.
2010. dec. 1. 22:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy így nem nagyon tudunk tanácsot adni,mert nem irtad le min szoktatok veszekedni,stb..
2010. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon átérzem, amit írtál, én is éreztem így háromszor is.Mind a háromszor tudtam, hogy soha nem találok még egy olyan embert, aki miatt éppen szenvedtem. Nem is találtam olyat...Sokkal jobbat találtam. Hány éves vagy? Ha nagyon fiatal, akkor még nagyon szenvedélyesen éled az életed, csak végletek vannak. Ahogy idősödik az ember, úgy kezdi belátni, hogy lehet más is. Most már nem rettegek, hogy vége lesz, mert tudom, hogy lesz mindig más,lesz mindig jobb. S amióta ez a nyugalom eláraszt (nem félek az elvesztéstől) azóta van egy harmonikus, nyugis szép kapcsolatom, két gyerkőccel... Csak amíg eddig eljutunk, addig nagyon sokat szenved az ember. Csak azt tudom tanácsolni, hogy légy erős, optimista, s magabiztos. Tudjad magadról, hogy értékes vagy, s megérdemled a boldogságot, s a boldogság meg is fog találni. Mindig lesz jobb, lehet, hogy még nem hiszed el, de ez az igazság.
2010. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akkar veled lenni lépj tovább.
2010. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!