Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves kamaszok, akik...

Tizenéves kamaszok, akik ennyi idősen "kaptak" kistesvért. Hogy viszonyultatok hozzá?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy hogy dolgoztátok fel, hogy ennyi idősen kaptatok testvért. A szüleitektől mennyi figyelmet kaptatok ezután? Miben változtatta meg az életeteket? Dolgozatot kell írnom, de nincs példa a környezetemben.
2010. dec. 1. 14:46
1 2
 11/15 tetris ***** válasza:
100%

A fiaim között 7 év korkülönbség van. A nagyobbik szinte teljesen kisajátította a kisebbet, állandóan nevelgeti, apáskodik felette. A kisebbik meg imádja ezt, mindig együt lógnak.

Én meg imádom mind a kettőt.

2010. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
ja oké bocsi mostmár értem, egyébként nekem is van 1 öcsém igaz én 8 éves voltam mikor született de így is vannak köztünk problémák...
2010. dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

14 voltam mikor öcsém született,igazából olyan második anyukája vagyok inkább mint testvér.Kb 4 éves koráig többet voltam vele mint anya,altattam,etettem,5 napos korától én fürdettem,minden délutánom azzal telt hogy rá vigyázok.Igazából sose éreztem nyűgnek.Igaz,sose "kellett" rá vigyáznom,mindig magamtól voltam vele,sokszor éjszaka is én keltem fel ha nyöszörgött hogy éhes,megcsináltam a tápszert,és megetettem,anya meg csodálkozott reggel,hogy miért nem evett éjjel:D

aztán a8 évesen elkerültem otthonról,ő 4 éves volt ekkor,ritkán járok haza,de imádom,olyan példaképszerű vagyok neki (ezt anya mondogatja neki sokat,kitűnővel végeztem,lediplomáztam,most másoddiploma mellett dolgozok), oda jár suliba ahova én jártam,középsuliba is bevittem,h oda feg,meg egyetemre is jött már velem.

Lassan tölti a 10et,már pedzegeti hogy néha alhatna nálam is,már nagyfiú


Feldolgozni nem kellett a születését,örültem neki.Miután megszületett kevesebb figyelmet kaptam,ennek örültem is,már kezdett sok lenni hogy anyám egyetlen elfoglaltsága hogy délutánonként kikérdezi a házimat:D

Az életemet annyiban változtatta meg hogy nem akarok gyereket 30 éves korom előtt,már tudom mivel jár egy kisbabaés bár tudom hogy fel tudnám nevelni,de vagyok annyira önző,hogy még élem világom pár évig

23/N

2010. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Drága kérdező, ha alaposan elolvastad a válaszomat, kiderül belőle, hogy nem 10 éves voltam, hanem 14-15, vagyis kamasz!

Na de mindegy

2010. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kedves 85%-os, nem neked írtam, hogy nem 10 évesekre gondolok, hanem a 2. válaszoló (Barby) válaszára reagáltam.
2010. dec. 2. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!