Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyultatok a nevelőap...

Hogy viszonyultatok a nevelőapátokhoz?

Figyelt kérdés
Olyanokra lennék kíváncsi, akiknek a vér szerinti szüleik különváltak, és az anyukának új párja lett. Hogy éltétek ezt meg gyerekkorotokban? Milyen volt a kapcsolatotok a nevelőapával, és az anyukátokkal?
2010. jún. 16. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elején nagyon rossz volt!!Nem szerettem az új helyzetet!!Anyukámról is meg volt a véleményem!Aztán eltelt 10év és már teljesen olyan mintha az apukám lenne!:)

Szeretem őt!!De azért az apukámat is!!Így 2apukám van!:)

2010. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

14 L vagyok.remélem nem bíj,hogy írok :)

Anyumék nagyon "csúnyán" váltak el.

Aztán elköltöztünk,és bekerült a képbe a nevelőapum.

először csak futólag találkoztam vele,de utánna egyre sűrübben jött,aztán pedig anyu a kérdés elé állított "mit gondolnál arról,ha ide költözne?"..mondtam,hogy semmi akadálya,mert megkedveltem :)

Egy értelmes,okos,humoros,szókimondó ember.

Nagyon jókat lehet beszélgetni.Néha vannak nézeteltéréseink,de megoldjuk őket,próbálunk egymáshoz alkalmazkodni.Egy komolyabb veszekedésünk volt,de azt is megoldottuk.

Én nagyon szeretem és tisztelem őt :)

2010. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:50

vagyok

azt lefelejtettem,bár szerintem kiderült az írásomból,hogy anyukámmal végig jó volt a kapcsoltaunk.meg tudtunk beszélni mindent :)

2010. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Kedves 14 éves lány, dehogy baj, örülök, hogy írtál, pontosan erre voltam kíváncsi :)

Várom a további válaszokat!

2010. jún. 16. 12:01
 5/10 anonim válasza:
100%
Most már elvagyunk egymással. Az elején (pont kamaszodtam, mikor a családunkba került)nagyon rossz volt. Sokat veszekedtünk, mindig kiabált, semmit nem engedett meg (nem voltam rossz gyerek). Szóval igyekeztem kerülni. Mióta különköltöztem a szüleimtől és saját családom lett, azóta vele is sokkal jobb a kapcsolatom. Bár nem beszélgetünk továbbra sem órákat egymással. Végre olyan embernek lát, amilyen vagyok és nem kíván megváltoztatni. Mert míg együtt laktunk ezt igyekezett végrehajtani.
2010. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
:) Eleinte, még fiatalabb koromban nem szerettem, de fel kell ismerned benne a jót. Szerintem változó, hogy ki hogy viszonyul hozzá, de ha látod, hogy tesz érted, nyilván te is jól állsz majd hozzá...:)
2010. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Anyám barátja, nem az enyém. Én nem foglalkozom vele, ő sem velem, nekem nem parancsol, különben is kinőttem már abból a korból. Most lehet lepontozni de miért kéne vele foglalkoznom? Anyukám azzal van akivel akar amíg másokat nem zavar az illető. Ha fölöttem apáskodni akarna vagy nagyon barátkozni, azonnal leállítanám. Nem szeretem ha irányítanak, elég ha a szüleim próbálkoznak ezzel. Van saját életem. Anyukámat szeretem ahogy eddig. Bár mondjuk ez egy kicsi gyerek esetében persze hogy nem így van.
2010. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem elváltak, hanem apum elhunyt :( Egyébként tök jóban vok a nevelőapámmal, jobban, mint anyámmal :P Sokkal jobban meg tudjuk érteni egymást.

17/F

2010. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
egy igazi nagy bunkó...anyám meg egy idióta,amiért egy ilyennel foglalkozik....
2010. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló.. teljesen így vagyok vele én is.. bárcsak lenne rá valami mód hogy megoldjon ez helyzet és ne tudjnak beleszólni az életembe..=/
2010. aug. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!