Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves lány 40 éves férfi....

25 éves lány 40 éves férfi. Vélemény?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen párosítás? Erre kíváncsi lennék.

Csakis kulturált hsz-eket várok.


2010. dec. 1. 09:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

hát mivel kultúrált hozzászólásokra vagy kíváncsi, igaz amúgy sem írtam volna csúnyát...

mélységesen elítélem, számtalan okot tudnék mondani, de minek?!

2010. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

véleményem:

a lány épp elvégezte az egyetemet, pár éve dolgozik, ismerkedik a világgal, önmagával.

túl van pár komolyabb kapcsolaton, és most nagyon vagánynak érzi magát, hogy egy komoly fickó "ránézett".


a pasinak kemény 15 évvel több élettapasztalata van, jó esetben egy családja is, akiket valami miatt ott hagyott.

ha még ez sincs neki, akkor nagy valószínűséggel egy kalandor, aki sosem vette annyira komolyan a nőit, hogy családot alapítson egyikükkel.


ha te jól érezd magad így, az szíved joga.


anyumnak is jóval idősebb a párja, de ők már abban a korban vannak, ahol ez nem számít.

amikor megismerkedtek, már mindketten felnevelték a gyerekeiket, túl voltak pár nagy csalódáson, válságon, ezért nagyon jól kijönnek.


de pont az általad leírt életkoroknál nagyon nagy a szakadék.


lassan én is 25 éves leszek, de azon túl, hogy nagyon jól el tudok dumálni 40 éves, vagy annál idősebb férfiakkal, eszembe nem jutna komolyabbra fordítani velük a viszonyt.

én nem vagyok olyan "érett" mint egyesek...

2010. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!