Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves lány 40 éves férfi....

25 éves lány 40 éves férfi. Vélemény?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen párosítás? Erre kíváncsi lennék.

Csakis kulturált hsz-eket várok.


2010. dec. 1. 09:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Volt férjem 14évvel volt idősebb nálam. Van egy csodás fiúnk, aki 16lesz. Kb. 10évig éltünk együtt, majd elváltunk de a mai napig jó a kapcsolatunk.

Engem mondjuk sosem érdekelt mit mondanak, le akartak beszélni a házasságról de később persze irigykedtek ;)

Nem minden a pénz. Ha boldoggá tesz, lehet akár 25év különbség is. Szerintem :)

2010. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk tökéletes, most vagyunk épp ennyi idősek, együtt vagyunk 5 éve, 2 éves a lányunk és nagyon boldogok vagyunk.
2010. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem rendben van.Életem legnagyobb szerelme és köztem is ennyi volt a korkülönbség.Nagyon nagyon jól megvoltunk,imádtuk egymást.Németországban éltünk(német volt).Nekem akkor már volt egy 4 éves kisfiam(imádták egymást),a házasságra készültünkén...25 voltam,Ő 40,amikor tragikus hirtelenséggel meghalt.Ennek már 14 éve,még mindig nagyon sokszor az eszembe jut,hogy mi lett volna,ha nem így alakul.Szerintem vágj bele.
2010. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hihetetlen,de annak ellenére h 30 évvel idősebb a párom én szeretem,és nem a pénzéért,nem tart el!!!!egyszerűen jó vele,minden működik és szerelmes vagyok.ezt annak üzenem aki ezt írta h van aki eltartót keres.én azt se itélem el,mindenki szíve joga,saját élete.kit érdekel,az h más h érvényesül??teszek rá.én szerelmes vagyok 36 évesen a 66éves pasimba.
2010. dec. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is semmi kivetnivaló nincsen benn. Én 26 vagyok, a párom 22.(amúgy mellesleg senki nem mondaná meg mert kb egykorúnak néznek) És mindennél jobban szeretjük egymást,lassan 3 éve. Szóval az a lényeg, hogy szeressétek egymást.
2010. dec. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ja és én vagyok a lány
2010. dec. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
26%
szerintem sincs vele semmi gond.Én 24 vagyok, az előző barátom 38 volt, vele is évekig együtt voltunk(és nem tartott el!!), és most van egy másik pasi, akivel valószínűleg lesz valami, és ő is 37 éves.Nekem az idősebb korosztály jön be.
2010. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond ha szeretitek egymást! Én 27 vagyok és nekem is egy 40 éves kellene!
2010. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van, én kifejezetten a nálam 10-15 évvel idősebb férfiakhoz vonzódom. 22/N
2010. dec. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem gond .17 évvel idősebb a férjem ,van egy csodás kislányunk ,boldogok vagyunk és csak ez számít .
2010. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!