Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet a leszbikusoknak termész...

Lehet a leszbikusoknak természetes úton gyereke?

Figyelt kérdés
Én egy barátnőmtől azt hallottam, hogy létezik már olyan(elvileg), hogy két leszbikus nőnek természetes úton lehet gyereke. Valami oylasmi módszerről beszélt, hogy a csontvelőből szednek ki bizonyos anyagot és azzal termékenyítik meg a a petesejtet. Lehet, hogy az egész zagyvaság, de engem elgondolkodtatott a kérdés. Tudtok erről esetleg valamit? Vagy az egész csak vakárma?
2010. nov. 30. 18:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre az őssejtből gyereket dolog még fejlesztés alatt áll, esetleg 50-100 év múlva már használható lesz. Ameddig ez nem hoz használható eredményeket, addig marad a mesterséges megtermékenyítés (ha nem akar pasival lefeküdni).
2010. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Egy biztos, természetes úton nem.
2010. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha ez természetes... Ennél bonyolultabbat!
2010. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg lehet gyerek pasi nélkül, juhot már klónoztak, gondolom, ha nagyon akarnák menne az embernél is. De az akkor sem a kettejük gyereke lenne, csak az egyiküké. Bár nem kizárt, hogy össze lehet így keverni két egyed génkészletét is. De ez még nem gyakorlat.
2010. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%

hát ez amit itt belinkeltek páran roppantúl természetesnek tűnik nekem....

amúgy remélem, hogy nem. azért mindennek van határa! ennyi erővel lassan a férfiak mint a teremtés koronája lehúzhatjuk a rolót.... el lesznek a nők magukkal....

2010. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%
Jó lesz majd, ha kihalnak a férfiak! Valami miatt, férfibetegségben.
2010. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyszerüen lefekszenek egy férfival és lesz gyerekük.
2010. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2010. nov. 30. 21:15
 19/19 anonim ***** válasza:

ez azért durva! ilyen fszságokra költenek ahelyett hogy az éhező országokon segitenének....pfff :SSS

ez már Isten ellen való vétek! nem lehet ám a természetet ily módon kicselezni,mert visszaüt!Mellesleg lehetetlennek tartom hogy élő spermiumot állitsanak elő egy nyamvadt őssejtből.Szerintem.

2010. dec. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!