Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet a leszbikusoknak termész...

Lehet a leszbikusoknak természetes úton gyereke?

Figyelt kérdés
Én egy barátnőmtől azt hallottam, hogy létezik már olyan(elvileg), hogy két leszbikus nőnek természetes úton lehet gyereke. Valami oylasmi módszerről beszélt, hogy a csontvelőből szednek ki bizonyos anyagot és azzal termékenyítik meg a a petesejtet. Lehet, hogy az egész zagyvaság, de engem elgondolkodtatott a kérdés. Tudtok erről esetleg valamit? Vagy az egész csak vakárma?
2010. nov. 30. 18:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez egy nagy baromság! Én ilyen uton módon született gyerekről nem hallottam!
2010. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát én is keresgéltem róla a neten, de nem találtam semmit.
2010. nov. 30. 18:11
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt ezek kísérlet fehér egerek vagy patkányok, nem tudok mik között. :D Két nőstény egérnek született közös utódja, ott is valami olyan eljárással "csináltak" kisegereket, mint amit leírtál. Hogyha egereknél sikerült, szerintem embereknél is lehetne. :) Bocsánat, hogy nem tudok több infót leírni, de évekkel ezelőtt volt, tv-ben is, újságban is, de már nem emlékszek, hogy pontosan, hogy sikerült létrehozni a két nőstényből a kicsiket. :(
2010. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
*ez
2010. nov. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van amit te írtál a kérdésben. :)

2010. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha az egyik Szűz Mária,akkor ja.
2010. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Milyen a mesterséges út ?
2010. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Ezt te sem gondoltad komolyan, ugye? Ne higgy el ilyen hülyeségeket
2010. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A mesterséges út annyit jelent, hogy mesterséges megtermékenyités egy donor (férfi) segitségével szex NÉLKÜL.
2010. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az őssejtekre gondolsz.


"Az őssejt-kutatások ott válnak igazán izgalmassá (leginkább a meleg és leszbikus emberek számára), amikor kiderül, hogy sikerült hím ivarsejtet, illetve petesejtet létrehozni olyan őssejtekből, melyeket a porckorongból vontak ki. Hisz ezzel valóban megadatik a lehetőség, hogy saját, örökléstanilag száz százalékosan azonos legyen szülei génállományával az azonos nemű pár gyermekének génkészlete."


[link]

2010. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!