Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyu nem hagyja,...

Mit tegyek? Anyu nem hagyja, hogy egyek.

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon stresszes időszakomban vagyok mostanában, emiatt hiztam 4-5kg-ot,+fogamzásgátlót kell szednem, hogy beálljon a ciklusom.

Anyum állandóan veszekszik emiatt, merthogy ő aztán biztos nem fog nekem új cuccokat venni (nem is kértem rá)...Már csak akkor merek enni ha nagyon éhes vagyok. Viszont ha meglátja azonnal rákezdi a mondókájára! Mit tegyek? Külön pénzem nem nagyon van kajára :(


2010. nov. 30. 15:14
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Amugy 172/68 vagyok!
2010. nov. 30. 16:00
 22/24 anonim ***** válasza:
Az teljesen jó:)
2010. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
én anyám is állandó jelleggel megsért a külsőm miatt. nem én, ő az, aki nem bírja elviselni, ha van 1-2 pattanásom, v. hízok, ill. fogyok 1 kicsit, pedig én elégedett vok magammal akkoris. 171cm/51 kiló vok, modellkedek, az arcom se csúnya, mindenki mondja, h szerencsés vok, csak érdekes módon egyedül neki nem felelek meg...nem tudok mást mondani, mint h fogadd el, vannak ilyen emberek, akik, ahogy mondtad, más szemében a szálkát is...és sztem engedd el a füled mellett, amiket mondd, és egyél annyit, amennyi jólesik...mondjuk, mondani könnyű, nekem képes volt anyám a születésnapomra "a stép bőrért" - v. vmi ilyesmi című könyvet venni, csakm akkor nem volt tökéletes az arcom...át tom érezni a helyzeted.
2010. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszi a megértést! Valószinüleg ezt csak az értheti meg, aki benne él. Eléggé rosszul eshetett neked az a szülinapi ajándék...ebből is látni, hogy mennyire a külsőségekre hajt a te anyud is! Egyébként ez a gyógyszer amit a bőröm miatt szedek elég brutál, szinte már méregnek számit, és nem zavarja, fő,hogy az ő lánya ne legyen pattanásos, én pedig bevállaltam, mert inkább szedem minthogy tovább hallgassam, hogy ronda a bőröm, és amikor beszélgettem vele, az arcomat meg a pattanásaimat bámulta,nem a szemembe nézett...már totál lerombolta az önértékelésemet! Remélem egyszer visszakapom és ujra felépithetem az önbizalmamat, amit anyám elvett/vesz tőlem!
2010. nov. 30. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!