Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyu nem hagyja,...

Mit tegyek? Anyu nem hagyja, hogy egyek.

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon stresszes időszakomban vagyok mostanában, emiatt hiztam 4-5kg-ot,+fogamzásgátlót kell szednem, hogy beálljon a ciklusom.

Anyum állandóan veszekszik emiatt, merthogy ő aztán biztos nem fog nekem új cuccokat venni (nem is kértem rá)...Már csak akkor merek enni ha nagyon éhes vagyok. Viszont ha meglátja azonnal rákezdi a mondókájára! Mit tegyek? Külön pénzem nem nagyon van kajára :(


2010. nov. 30. 15:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%

hány éves vagy?? nem kéne szedned a fog.gátlót, miért baj az ha nincs beállva??

anyád meg egy köcsög már bocsi..ha 20 kilot hiztál volna..de 4 kilóér nem kell új cucc..kivéve ha eddig is kinőtt ruhákban jártál -.-

2010. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

Jézusom:( Ez durva:(Hogy lehet ennyire tapintatlan?

Am hány éves vagy?

2010. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%
Nem a fog. gátlótól fog beállni... Magától majd idővel
2010. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
19 vagyok! De igen, muszáj szednem! Annyira rendszertelen, hogy a dokim azt mondta, ha gyereket szeretnék később, rendbe kell tenni elöbb a ciklusomat!
2010. nov. 30. 15:20
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
Vannak ám olyan ételek amik kalóriaszegények.Nézz szét a neten,és beszéd meg anyuval.
2010. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%
Ez rendben is van.De nem azt jelenti,hogy 1 év alatt 20 kg-t kell híznod.Étvágyat csinál,ezért meg kell tanulnod visszafogni magad.Anyukádnak igaza van,ne hízz el ,mert akkor megint borulnak a hormonjaid.És semmi értelme a kezelésnek.Ez az ok,és nem az új ruhatár.Meg az,hogy megint stresszes lennél,ha fogyókúráznod kéne 20-30kg-t,mert Rád se néznek a fiúk.A bőrödről meg ne is beszéljünk.
2010. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
17%

Nem kelle az a fogamzásgátló. Sok minden bajnak lehet okozója, mint pl. most is 4 kiló plusznak.

Ami anyukádat illeti: nagyon rossz formáját találta meg az elhízástól való féltésnek. Én is átéltem és átélem a mai napig is, sem megváltoztatni sem leszoktatni nem tudtam. Egy ideig válaszolgattam az intelmekre teljesen feleslegesen aztán már ott tartok, hogy végighallgatom és egy jól van válaszzal lezárom az ügyet. Ebből már tudja, hogy úgyis azt csinálom ami nekem jó.

Ne csak akkor egyél, amikor nagyon éhes vagy, mert az tényleg elhízáshoz vezet, inkább többször keveset és engedd el a füled mellett a mondókákat. Életed végéig hallgatni fogod, sőt a gyerekeid is. Meg lehet szokni, mégis csak az anyja az embernek, hagyjad had féltsen.

2010. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Kinevetne. A mi családunk kenyér, kolbász, hús, pizza rajongó. Én meg azt eszem ami van, nem állok le válogatni, pláne nem kaloriaszegeny, de marha draga kajakat!
2010. nov. 30. 15:27
 9/24 anonim ***** válasza:
18%

Nem az étkezések miatt hízol, hanem a hormontartalmú gyógyszerek miatt. Hiába eszel keveset... Ezt elmagyarázhatnád neki, evégre felnőtt ember és láthatná az összefüggést. Azzal, hogy nem eszel, tönkreteheted a szervezetedet egy életre, azt is magyarázd el neki. És a gyógyszer többe fog kerülni, mint a ruha.

Hihetetlen, milyen felnőttek vannak...

2010. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Én egy dekát nem híztam szerencsére fogamzásgátlótól... Anyukád szerintem reálisan látja, h stresszevő vagy. Nem akarja, hogy többet hízz. inkább kérd meg, h vegyen kalóriaszegény vacsorát, és ha feszült vagy, menj futni a háztömb körül, de ne süppedj a fotelbe és egyél. Ne koplalj, de ne is a zabálásba menekülj. Anyukád tapintatlan volt, de valahol igaza van. Ha nem ettél többet, mint eddig, viszont mégis híztál, akkor menj vissza a nőgyógyászhoz, mert kivételes esetekben nem az étvágyad nől meg, hanem a gyógyszer hizlal...
2010. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!