Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Istenem mi van velem? Hülye...

Istenem mi van velem? Hülye vagyok?

Figyelt kérdés

elég nehéz így leírni..de megpróbálom.

14 évesen megismertem egy fiút..először csak tetszett, de nyilvánvaló hogy később már szerelemmé vált.Először csak ugy elvoltunk, aztán haverok lettünk..olyan jó volt minden..sok fiú tetszett előtte is, utána már nem annyira..de azért tetszettek utána is, de olyat azóta sem éreztem mint vele..jó volt minden, csak hát eltávolodtunk egymástól.ő elment a suliból(egy suliba jártunk) és ezután már nem találkoztunk ha mégis akkor az nagyon jó volt.most ott tartunk hogy nem láttam kb 1,5 éve.

De azthiszem nem tudom elfelejteni.nem gondolok rá folyton, de mégis..ma pl láttam fb-n hogy egyedülálló(mert mindig kapcsolatban van)és annyira megörültem neki. írtam neki, visszaírt és nem sokat de legalább beszéltünk..nagyon jókedvem van most ezért, átlagos dolgokról dumáltunk de istenem..ugy ver a szivem..

nem tudom miért történik ez velem..sokszor olyan, mintha elfelejtettem volna, nem is gondolok rá, de most..de persze tudom hogy lehet hogy többé nem látom..nem jelentek neki semmit..ha látom is valamikor, akkor egy röpke pillanat, vagy beszélgetés és megint 1 év vagy több hogy ujra lássam..erre sem látok sok esélyt. Boldog vagyok, tudom hogy talán többet nem találkozom vele, de legalább beszéltünk. És semmi esélyem nála ez biztos..

Hogy lehet hogy ennyi idő után is szeretem??


2010. nov. 28. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szerelem

igen,igen,igen

tiszta mint a jég

egyszerűen szép...



:-)

2010. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye,csak szerelmes...
2010. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak ne belé lennék szerelmes..
2010. nov. 28. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:
miért?
2010. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert semmi esélyem nála..meg fiatalabb is.: S nálam sokkal szebb lányok veszik körül nap mint nap..rám mindig csak haverként tekintett.. olyat akarok szeretni aki viszont szeret..de ha így is lenne és ő mégis felbukkanna tudnám hogy ő az akit igazán szeretek..csak azt nem értem hogy ha ennyi ideje nem is találkoztunk hogy szerethetem még mindig?
2010. nov. 28. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ez a szerelem, rohadt egy dolog elhiheted.....
2010. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát cicám akkor itt egy jó kis sztori

15 voltam,amikor megismertem egy 23 éves férfit...

jártunk,lefeküdtünk,6 hónapig tartott.nagyon szerelmes voltam belé.aztán szakítottunk,és 20 voltam amikor egyszer véletlenül összefutottunk.meghívott kávézni.3 gyerekünk van...

2010. dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!