Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet korán reggel tanulni? A...

Lehet korán reggel tanulni? A szüleim szerint nem.

Figyelt kérdés
Úgy egy hónapja reggelente tanulok, így sokkal jobban megy, mint délután. Este mindig megnézem hogy mit kell megcsinálni, odakészítem az ágyhoz a felszerelést, az órát is beállítom a mennyiségnek megfelelően. A szüleimnek ez mégsem jó, merthogy ,,úgy nem lehet tanulni". Más is ezen a véleményen van?
2009. jan. 15. 18:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen egyéni!!!
2009. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim ellenkezőleg gondoltál. MIndig mondták, hogy este már ne szenvedjek, reggel frissen 5 perc alatt megtanulom. Este csak szenvedtem vele már sírtam, és idegroncs voltam.

Reggel felkeltem és megtanultam. Igaz, hogy úgy jobban elfelejti az ember, de amikor van rá idő és ha fontos az anyag akkor valamikor máskor csak úgy hobbiból megint átolvasom és így megmarad.

Szerintem is jobb reggel tanulni.

2009. máj. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!