Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel teszteltem, én...

Ma reggel teszteltem, én látok rajta egy nagyon halvány második csíkot, de a párom szerint nincs ott, lehet azért mert annyira akarom?

Figyelt kérdés
Ha pár nap múlva tesztelek és terhes vagyok erősebb lesz ugye? és akkor biztosra megtudom, hogy van e baba vagy nincs.
2011. aug. 2. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Esetleg képet tudsz felrakni?

Persze,erősödnie kell ha baba van.2nap múlva reggeli elsőből próbálkozz újra,ha addig nem jön meg. Mikorra nem várod?

2011. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nemtudok mert nem fényképeztem le :( óóó majd 11 ére nem várom, de gyanús nekem itt már minden, a cicim majd szét robban annyira feszül, a hasam akkora mint egy ház, pedig elég vékony alkat vagyok, és valahogy most úgy érzem, hogy tényleg terhes vagyok, eddig úgy voltam vele, hogy úgyse sikerült, de most valahogy minden más :)
2011. aug. 2. 16:22
 3/13 A kérdező kommentje:
csak kíváncsiságból teszteltem :)
2011. aug. 2. 16:23
 4/13 anonim ***** válasza:

háát ha csak 11.-re nem várod akkor az még messze van ahhoz,hogy már most kimutassa a teszt.

persze ettől függetlenül még lehetsz terhes,de én sem hiszem hogy láthattál 2 csikot..

2011. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor az tök jó, ezek szerint már képzelődöm is :) majd meglátjuk azért pár nap múlva ellövöm a következő tesztet is :)
2011. aug. 2. 16:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért ne keseredj el.De én a helyedben megvárnám hogy megjön-e.Mióta próbálkoztok a babával?
2011. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem olyan régóta mint mások 5 hónapja, de attól ugyanúgy én mi is szeretnénk mint aki 1-2 éve próbálkozik, csak mindig leszólják azt aki pár hónapja próbálkozik, de hogy van ez hogy az egyiknek elsőre sikerül a másiknak meg éveket kell várni a kis jövevényre? nem vagyunk egyformák
2011. aug. 2. 17:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nem.Nekünk is 9 hónap után sikerült.
2011. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nagyon korai volt a teszt, még csak most volt peteérésed. Annak a tünete is szokott lenni puffadás, mellfájdalom.
2011. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Még korai volt. Szerintem várd meg a 11-et és ha nem jön meg, akkor tesztelj! Szurkolok nagyon! Azt nem írom meg, hogy nekünk mennyi idő után sikerült, mert leszedik a fejemet.
2011. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!