Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet korán reggel tanulni? A...

Lehet korán reggel tanulni? A szüleim szerint nem.

Figyelt kérdés
Úgy egy hónapja reggelente tanulok, így sokkal jobban megy, mint délután. Este mindig megnézem hogy mit kell megcsinálni, odakészítem az ágyhoz a felszerelést, az órát is beállítom a mennyiségnek megfelelően. A szüleimnek ez mégsem jó, merthogy ,,úgy nem lehet tanulni". Más is ezen a véleményen van?
2009. jan. 15. 18:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%

állítólag koran reggel es keso este legfogekonyabb az agy.


nekem a keso este valt be sajnos, de ha neked a koran reggeli, orulj neki!!


a szuleid meg majd meglatjak a bizonyitekot, a jo jegyeket :)


jó tanulást

2009. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%

Emberfüggő.

Én reggel képtelen vagyok tanulni. Gondolom, a szüleid is.

Neked meg olyankor megy jobban.

Mutasd meg nekik a jegyeidet.

2009. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%
Sztem lehet..én is gyakran tanulok reggel, mert akkor jobban fog az agyam, és mert rájöttem, hogy teljesen fölösleges az időmet azzal "pazarolni" hogy úgy ülök a könyvek fölött, hogy semmi nem marad meg a fejemben..ez csak időpazarlás... szóval sztem lehet, próbáld megbeszélni ezt a szüleiddel.:)) minden rendben lesz! :)))
2009. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetemista vagyok, és évek óta éjjel tanulok. vizsgaidőszakban este 10kor kezdek tanulni, és reggl 6ig nyomom. ha aznap van a vizsga, akkor 6kor lefekszem, alszom úgy 2 órát, és bemegyek, levizsgázom. autána haza, egy gyors evés, és lefekeszem aludni mintha éjszaka lenne, és este 8-9 körül kelek. akinek ezt elmesélem, égnek áll a haja, amit nem csodálok. ezt hossszú távon nem is lehet bírni. de én csak így tudok tanulni.

tanulj ahogy neked jól esik, ha a jegyeiden jó eredmény tükröződik, a szüleidnek egy szava sem lehet többé. bizonyíts!

sok sikert.

2009. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
96%
Lehet, de állítólag csak délig marad meg... , de, ha figyelsz az órán és jó tanárod van tök mind1 mikor tanulsz, mert gyorsan, könnyen és hosszú ideig tudni fogod :P (bocsika, ha már írtátok)
2009. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lenne, ha megmutatnád az itt kapott válaszokat a szüleidnek. Hátha felülvizsgálnák a véleményüket. Egyébként tényleg akkor tanulj, amikor neked megfelel, és " ne vitatkozz" :), mert ezek szerint felesleges. Ezt nem nekik kell eldönteni, hanem neked.
2009. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A reggeli tanulás azért jó, mert a rövidtávú memóriád sokkal jobban működik reggel, tehát ha az napra tanulsz nagyobb az esélyed, hogy jobban a fejedben marad! Én is reggel tanultam ,ha húzósabb dogánk volt, na és meglátszott, hogy valóban a rövidtávú memóriámban volt a dolog :):):) !!!

2009. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
93%
én sem értem,hogy mért azt nézik mikor,mért nem azt,hogy legalább tanulsz..amugy sokmindentől függ,ki kell tapasztalni..én éjjel könnyebben tudtam tanulni,mint délután vagy reggel..mert tök nyugi volt a környezetembe.délután a szokásos utcai-és szomszéd zajok miatt nem ment a tanulás,reggel meg a nagy csendbe,mikor indítgatták befele kis szünetekkel,de egymás után az autókat,hááááát,én attól mindig idegbajt kaptam..szal akik korán indultak dolizni azok miatt nem tudtam koncentrálni.teljesen egyénfüggő.apudék meg sztem azért szólnak bele,mert ők teljesen máshogy nőttek fel és nekik az a természetes..
2009. jan. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mindenkinél más, mikor tud tanulni. Amikor fősulira kerültem, anyukámék is izgultak, mert még vizsgaidőszakban is csak akkor tanultam, amikor úgy éreztem, na most fog az agyam. Nem ültem a könyv fölött napokat, sokszor csak egy fél órát, egy órát, mert nem éreztem értelmét, hogy olyankor tanuljak, amikor semmi nem megy a fejembe. Aztán jöttek a jó jegyek és anyuék is belátták, hogy én másképp működöm. Volt, hogy éjjel tanultam, volt, hogy reggel, olyat is csináltam többször, hogy éjjel tanultam, reggel kimentem edzeni a lovakkal,délután aludtam, este filmet néztem, stb, aztán reggel kezdtem megint hozzá... Változó volt. Ennek ellenére kiváló diplomával, rektori dicsérettel végeztem.
2009. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
56%
lehet .csak nem marad meg hosszútávon, és lehet hogy úgy jársz, hogy egy félév múlva nem tudsz belole egy kukkot sem és bizony kapcsoló anyagoknál akkor újból kell tanulni.az esti tanulás azért jobb, mert az megmarad.ezt már a tudósok is bebizonyították.
2009. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!