Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szó szerint undorral...

Akik szó szerint undorral járnak be dolgozni, hogyan tudnak minden reggel felkelni? Hogyan hat ki ez a családi életükre?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Édesanyám van így, sosem volt az lustálkodós, ha nem dolgozik akkor is kel kb fél 6kor ha dolgozik(3:50kor). Szóval nem ezzel van a legnagyobb gondja. Muszáj neki, a család miatt, értünk..:( Depressziós, szomorú, de segítünk neki amiben csak tudunk, leginkább azzal, hogy szeretjük nagyon. Nagyon sokszor feszült, ideges, idegi alapon lett egy betegsége is. De nem tudok rá haragudni akkor sem ha nem túl kedves hozzám(ilyen nagyon ritkán van) inkább elszomorít, hogy így kell élnie.


Kedves kérdező, te is ilyen helyzetben vagy?

2010. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
rosszul.
2010. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy,hogy a kenyérért tűrni kell,a mai világban meg főleg.

Nem azért jár be az ember dolgozni,mert jajdemarháraszereti,hanem mert muszáj és még örülhet az,akinek egyáltalán munkahelye van.

Sajnos ezt használja ki sok féreg munkaadó.

2010. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére mióta munkahelyet váltottam, annyira nem jellemző a probléma, korábban, hát, nehezen.. volt hogy felkeltem, és magától a gondolattól hogy be kell mennem, elbőgtem magam.

hogy hogyan hatott ki a családi életemre? sehogy, miután azt nem éltem, mert folyton bennvoltam

2010. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Idővel elmúlik, keresd a jó oldalát. A főnököt utálod, a munkakört, vagy kollégákat? Egyszerre mindet talán nem. Nálunk a borzalmas főnöktől úgy szabadultunk, hogy minden hétvégén összeültünk kollégákkal kocsmázni, és kibeszéltük, jókat röhögtünk. A munkakörömmel is volt bajom egy ideig, de akkor örültem, hogy egyáltalán van munkám. Ma már ha nem tetszik, amit csinálnom kell, simán megmondom a főnökömnek, és próbál segíteni. 12 éve vagyok ugyanott, máshogy ki sem lehet bírni, törekedni kell a jó kapcsolatra.

Az itthoniak szerencsére megértők velem szemben, tudják, ha kivagyok akadva, inkább békén hagynak.

2010. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Ne a jó oldalát keresd, hanem egy másik állást. Többre mész vele.
2010. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
elég negatívan. már ott tartottam hogy inkább felkötöm magam, most meló nélkül vagyok, talán jobb mint volt, de napi 24 órát unatkozni sem az igazi, na meg pénz sincs.
2010. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Én is azért járok dolgozni mert muszály,nem kapok pénzt csak úgy hogy dolgzok
2010. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Én is így vok vele, pedig még csak 2 hónapja melózok ezen a helyen amúgy is csak márciusig tervezem a dolgot.


Én mindenkiből karikatúrát csinálok fejben aki paraszt.


A főnökömnek pl 48 as lába van igaz ő rendes, de a seggnyalója egy kis minden lében kanál alapos jani.


Elneveztem hát őket Terence hill és Bud spencernek.

Az ez fölötti "főnöknek" meg állandóan vérben forognak a szemei, meg másfél óra alatt mond ki egy mondatot, ezt csak drogosnak hívom.


Meg ha látok vkit, akkor próbálom megfigyelni a viselkedését, és elgondolkodi azon, hogy miylen lehet ez a magánéletében.


Sajnos olyannal még nem találkoztam, akiről túl nagy dolgokat el tudtam volna képzelni, nameg azok nem is magyarul beszélnek még a melóhelyen sem.


Így könnyű rávigyorogni bárkire.

2010. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
NE maradj olyan munkahelyen vagy munkakörben, amit nem szeretsz. Olyan nincs, hogy nem lehet vátoztatni, mert lehet, csak akarni kell.
2010. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!