Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szó szerint undorral...

Akik szó szerint undorral járnak be dolgozni, hogyan tudnak minden reggel felkelni? Hogyan hat ki ez a családi életükre?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 17:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

már ébredés előtt visszafele számolom a perceket, hogy mikor léphetek le munkaidő után. Aztán sorra veszem azt, hogy még hány nap van szombatig. Majd közlöm a férjemmel, hogy "nem akarok iskolába menni!" és ő ad egy csókot, hogy "nincs lógás". kelletlenül felöltözöm, és bekísér a melóhelyre. mielőtt felmennék, elszívok egy cigit, és közben a napomon morfondírozok. majd felmegyek az irodába, és újra nekiállok számolni a perceket... először csak az ebédszünetig... utána meg a munkaidő végéig.

A házasságomra jelenleg ez nincs hatással, bár a párom jobban örülne, ha olyasmit csinálnék, amit szeretek... de ez nem kivitelezhető :(

2010. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos évekig dolgoztam egy olyan helyen ahol nagyon nem szerettem pedig azért voltak benne jó dolgok is de nagyon rosszak is, de valahogy nem volt egy nekem való munkahely! Most pár hónapja, új munkahelyem van és nagyon szeretek ott dolgozni, jó szívvel járok be és ha valamiért nem kell menni hiányzik! Lehet ez is el fog múlni, de ki tudja!:)

Hát a család volt hogy nehezen viselte de azért szerintem elég jól kezelték a helyzetett de mióta az új helyen vagyok én is nyugodtabb vagyok és változtam is több mindenben, szerintem jó irányba és ez nekik is feltűnt!:)

2010. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát...én elég nehezen viseltem a korai kelést (4:10), hogy 6ra dolgozni menjek volt, hogy hánytam, belázasodtam, fogytam 10kilót. Ez ment hónapkig s ez miatt már fel sem tünt, hogy közben lett egy pocaklakóm.

Ugyhogy nagy meglepetés lett. Elmentem táppénzre s boldogan babázok ithon. Ez számomra sokkal jobb meló, igaz sokkal kevesebb pénzért de élvezem. :)

(párom is boldog, hogy van babó s örül mert nincsenek depressziós napjaim már)

2010. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!