Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mitévő legyek. Mi a...

Nem tudom mitévő legyek. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

AZÉRT ÍROM KI MÉG EGYSZER, MERT SOK VÉLEMÉNYRE KÍVÁNCSI VAGYOK. A KÉRDÉST VISZONT MÉG NEM LEHET KIEMELNI.


16 éves vagyok a barátom 22. Több mint egy éve együtt vagyunk. Pár hete iskolát váltottam a megye legerősebb sulijába járok, így nagyon fárasztó a beutazás. A barátom lehet, h megkap egy állást amihez albérletbe kellene költöznie abba a városba ahol én tanulok. Rengeteget alszik nálunk szüleim nem ellenzik. Szeretnék hozzáköltözni, ha albérletbe megy. Nem tudom, h a szüleim mit szólnának hozzá. Mi a ti véleményetek?


2010. nov. 27. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha mindenképp ezt akarod,akkor kezdd egy "lightosabb" verzióval


péntektől hétfő reggelig otthon vagy,hétköznap meg a párodnál...

vagy hétköznap sincs mindig estig órád,heti 1-2 nap legyél otthon

2010. nov. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
elsőként talán a szüleidet kellenne megkérdezned.
2010. nov. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl fiatal vagy még ehhez! Hidd el az a legjobb része egy kapcsolatnak, amikor még randizik az ember, meg néha ott alszik a barátjánál. Van annak valami varázsa. Ha összecuccolnál vele, a barátod háztartási alkalmazottként is igényt tarthat rád, ami megölheti az egész illuziót 16 évesen.A komoly dolgok csak akkor kezdődnek amikor összeköltöztök. Nem hinném, hogy ilyen fiatalon erre lenne szükséged!
2010. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

HA a szüleidet megkérdezed tudni fogod mit szólnak hozzá.

Mi csak találgathatunk vagy leírhatom az én anyám mit szólt volna, vagy én mint szülő mit szólnék

2010. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

fú,szerintem sem egy jó ötlet.

más az amikor néha egymásnál alusztok,és megint más amikor valakivel összeköltözöl,hidd el.nem hiába mondják pl. h legjobb baráttal-b.nővel nem szabad összeköltözni...sztem meg nagyon fiatal vagy egy ekkora lépéshez..nővéremék 6 év után költöztek össze(28 évesek),szóval ne tedd,csak elveszik a kapcsolat varázsa..

na meg nemrég voltam 16,tudom h ilyenkor azt hiszed tudod mit akarsz,mi a jó neked,stbstb,de később majd visszagondolsz,és belátod,h hülyeség.

nos ez volt az én véleményem,s sztem a szüleidé is ez lesz:D

2010. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Összeköltözni akkor érdemes, ha már mindkét fél rendelkezik stabil keresettel, különben a nem kereső kiszolgáltatottá válik. Egyszerűen túl fiatal vagy ehhez, mert a járás és az együtt élés között ég és föld a különbség. Ha végül nem jön össze a dolog, baromi kellemetlen lesz visszasomfordálni a szüleidhez, pláne, ha nem nézték jó szemmel a dolgot(miért néznék?). Szerintem még járjatok pár évig, és ha túléli a kapcsolat, akkor lehet gondolkozni az összeköltözésen, de akkor már állással, jó háttérrel.
2010. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Mi honnan tudjuk mit szólnak a szüleid? Nem lenne egyszerübb megkérdezni őket?
2010. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Mivel csak 16 vagy,kérned kell a szülői beleegyezést.De tök jó,mikor a szerelmed mindig melletted van,akárhány éves is az ember.
2010. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!