Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig semmi! Mit csináljak?

Még mindig semmi! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdek kiborulni!

Adnátok tanácsot?

Kicsit hosszú leszek.

Szóval összejöttem valakivel, aki mindenhol azt hangoztatta, hogy ő bevállalt engem és a két gyermekem, hogy ő az apjuk, stb.... ez így is volt pár hónapig, majd teherbe estem, jobbnak láttuk a faluból felköltözni apukámhoz a városba. Jól elvoltunk itt, apu szerette a pasimat....ám történt valami, amit nem tudok megemészteni...

Múlt hét szombaton reggel elment, hogy a sógorának kellene tüzifa, és nekem volt a kertben pár nagy fa, mondtam vágják ki, az elég lesz nekik. Szombaton el is ment.... De nem jött haza.... vasárnap egész nap hívtam, ki volt kapcsolva. Majd vasárnap este kórházba kerültem, mert elkezdtem görcsölni, vérezni, és 8kg-ot fogytam a teherbeesés óta. Hívtam hétfőn, de nem tudtam elérni. Végül a tesóját hívtam, ő azt mondta, ott van, mert még nem jutottak semmire, de hazajön,mert a lányokhoz megígérte, hogy hazajön.... nos azóta hiteget, hogy jön...jön... de semmi.

Mára már olyan rosszul lettem, hogy a májam is kezdi felmondani a szolgálatot... és a pici élete is veszélyben. Megírtam nekik emailben. Elolvasták, de még csak választ sem kaptam rá....

Hozzáteszem, kiderült, ellopott tőlem közel 50ezer ft-ot.

És nála van a saját házam kulcsa, hogy be tudjanak menni a fáért, és apu házának a kulcsa, ha esetleg akkor jönne, amikor nincs itthon senki.

Szóval az fix, hogy repül.... de mit csináljak, hogy visszaadja a pénzem és a kulcsaim?

Ráadásul asszem 2hónapja minden este full részegen jön haza.

Szerintetek el lehet valahogy tiltatni tőlem, a lányaimtól és a közös gyerektől?


2010. nov. 26. 20:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
NA EZ A BESZÉD!Ahoz a kérdésedhez nem irtam de már akkor is elolvastam,szóval ugy veszem ki hogy talpraesett vagy és nem esel kétségbe.Nagyon jo ha apa ott van nektek.Biztos sikerülni fog.Bármi történik semmi esetre se békülj ki vele,mert idővel csak roszabb lesz.Ottvannak a gyerekek akikért érdemes élni és küzdeni.Majd irs meg ha történt valami,majd figyelem a kérdésed.
2010. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Igen, elég határozott vagyok, és szerencsére apu itt van, meg a barátaim is, akik támogatnak.

Igazából sok minden átfutott a fejemen. Hogy mi van, ha miután meg lesz a gyerek, el akarja venni? Aputól kérdeztem, ő erre rávágta, holnap hívjam fel, mondjam neki, hogy a kicsi meghalt, szedje a cuccait, és takarodjon. Apu katona volt, vele ez a mocsok nem mer ellenkezni!

2010. nov. 26. 21:20
 13/18 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen embertípus, sok történetet hallottam már róluk közeli ismerőseimtől. Nem tudom, hogy létezik-e ilyen betegség, de kb. ugyanazokat a 'jellemzőket' írtad le: 1. az elején megjátsszák a szépet 2. a másik bizalmába fogadja 3. pénzt kérnek kölcsön vagy csak simán elveszik (legyen az kétezer ft vagy 50, ahogy te is írtad) 4. megszakítanak minden kapcsolatot, amit csak lehet 5. az áldozat kétségbeesetten aggódik, míg nem egyszer csak bevallja magénak is, hogy átverték, de még hónapok/évek múlva is azon gondolkodik, mi volt ez az egész...


Abszolút megbízhatatlanok. Remélem nálad mégsem erről van szó, mégis csak a közös gyermeketeket várod, talán megjön az esze. De egy tanácsot mindenképpen fogadj meg: ne várd vissza azt a kulcsot, hanem azonnal cseréld le a zárat, az ellopott pénzből ötvenszer is lemásoltathatta volna már...

2010. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Írj egy utolsó e-mailt, hogy küldje vissza a pénzed, vagy a nálad levő cuccai árából kárpótolod magad.
2010. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Igazad van!

Beszélek apuval zárcsere ügyben.

Szerintem sógorom le is cserélné. :-)

Nem hallottam még ilyen betegségről...de az biztos, hogy soha többet nem akarom a gyermekeim közelében látni!

2010. nov. 26. 21:27
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez de jó ötlet! A teszveszen simán el tudnám adni őket! Ráadásul nálam van a legdrágább kincse... :-)
2010. nov. 26. 21:28
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha el lehet adni a cuccait, akkor add el, legalább bejön valami az 50 ezerből. Mert azt a pénzt te sosem fogod már viszont látni.


Ha nem lett volna a lopása és hogy írtad mindig részegen jött haza, akkor mondtam volna, hogy hallgasd meg, mit mond mi volt ez az egész. de így elég egyértelmű


Amit az előző írt a betegségtípusról én is tapasztaltam. Velem is történt ilyen (bár én nem betegségnek hívom, hanem önzésnek :) de mindegy.

Előveszi a pasi a legjobb modorát, udvarol ezerrel, beveszed, elhiszed hogy beléd van esve, pénzt kér (ilyen olyan ürüggyel, meg hogy ő miért nem fér éppen hozzá a sajátjához) aztán eltűnik... Én nálam ez 2 hónap alatt zajlott le, és úgy tudtam meg, hogy egy ismerőse figyelmeztetett. összeállt a kép. Persze az embert sokkolja elsőre hogy így át lett verve, el se akarod hinni, de ez van. Nekem több pénzem bánta, viszont nem lettem terhes.


Ami még be fog következni: pár hét múlva fog nálad jelentkezni hogy megadja a pénzedet (nem szabad vele szóba állni) meg még magyarázkodni is fog. Következetesen kerüld ki. Apukád jól mondta, mondd azt hogy nincs gyerek. ha mégis rájön, tagadd le. nem szabad hogy az apja legyen. Ha felnő a gyerek, megmondhatod hogy ki az apja, és hogy mi történt, ha akarja megismerheti, de te ne legyél kíváncsi rá, mert nem tudsz tőle megszabadulni.


Ja és a zárakat azonnal cseréljétek le.


32/N

2010. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ami Veled történt!

Sajna ma felbukkant, és egyedül voltam itthon. A lányok az apjukkal, apum meg elment tesómékhoz. Így kénytelen voltam beszélni vele....persze ebben is igazatok lett, elkezdett magyarázkodni. Közöltem vele, hogy ami cuccot most elvisz, vigye, a többi a kukában landol. Kb 10perc alatt összedobálta, visszakértem a kulcsokat, és becsuktam előtte az ajtót.

A picire közöltem vele, hogy már nincs, köszönje meg magának. Ebben szerencsém volt, mert hulla sápadt voltam, így elhitte...remélem nem jön vissza.

2010. nov. 28. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!