Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig semmi! Mit csináljak?

Még mindig semmi! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdek kiborulni!

Adnátok tanácsot?

Kicsit hosszú leszek.

Szóval összejöttem valakivel, aki mindenhol azt hangoztatta, hogy ő bevállalt engem és a két gyermekem, hogy ő az apjuk, stb.... ez így is volt pár hónapig, majd teherbe estem, jobbnak láttuk a faluból felköltözni apukámhoz a városba. Jól elvoltunk itt, apu szerette a pasimat....ám történt valami, amit nem tudok megemészteni...

Múlt hét szombaton reggel elment, hogy a sógorának kellene tüzifa, és nekem volt a kertben pár nagy fa, mondtam vágják ki, az elég lesz nekik. Szombaton el is ment.... De nem jött haza.... vasárnap egész nap hívtam, ki volt kapcsolva. Majd vasárnap este kórházba kerültem, mert elkezdtem görcsölni, vérezni, és 8kg-ot fogytam a teherbeesés óta. Hívtam hétfőn, de nem tudtam elérni. Végül a tesóját hívtam, ő azt mondta, ott van, mert még nem jutottak semmire, de hazajön,mert a lányokhoz megígérte, hogy hazajön.... nos azóta hiteget, hogy jön...jön... de semmi.

Mára már olyan rosszul lettem, hogy a májam is kezdi felmondani a szolgálatot... és a pici élete is veszélyben. Megírtam nekik emailben. Elolvasták, de még csak választ sem kaptam rá....

Hozzáteszem, kiderült, ellopott tőlem közel 50ezer ft-ot.

És nála van a saját házam kulcsa, hogy be tudjanak menni a fáért, és apu házának a kulcsa, ha esetleg akkor jönne, amikor nincs itthon senki.

Szóval az fix, hogy repül.... de mit csináljak, hogy visszaadja a pénzem és a kulcsaim?

Ráadásul asszem 2hónapja minden este full részegen jön haza.

Szerintetek el lehet valahogy tiltatni tőlem, a lányaimtól és a közös gyerektől?


2010. nov. 26. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mindenképpen probálj meg kicsit nyugodtabb lenni,a pici érdekében.Tudom h könnyü okosnak lenni,de joltudod h az idegeskedés bajt hozhat.Légy erős amennnyire tudsz.Nem éri meg tönkretenned magad egy ilyan alak miatt.Attol h teljese tönkremész idegileg sajnos nem változik semmi.A gyerekekért mindképpen próbáld összeszedni minden energiád.Ha üzensz neki h hozza vissza a kulcsot és a pénzt akkor mnindképp mond h hova vigye(pl apukádnak)jobb ha nem találkozol vele csak felbosszant.Ha nem viszi el akkor ha van közös ismerösöd akkor kérd meg hogy menjen el a kulcsért.Ha nem lehet elérni és bujkál akkor mindképp cseréljetek zárat nehogy bemehessen ha akar.Föleg irtad h iszik,nem kéne h odamenjen cirkuszolni.
2010. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igazad van! Elvileg a volt férjem megy arra valamikor, elkéri tőle. Vele elég jóban vagyunk.

Én nem akarok találkozni vele, hányingerem van, hacsak rá gondolok.

Nem hittem, hogy ennyire lehet utálni valakit, akit nem olyan rég,még szerettem.

Látszik, hogy rossz emberismerő vagyok.

Köszönöm a tanácsokat! Megfogadom! És köszönöm, hogy nem támadtál le!

2010. nov. 26. 20:47
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Azért gondolkozhattál volna kivel csináltatod a 3. gyereked, ha egyáltalán jó ötleg volt még egy gyerek... Két gyerekkel lehetnél annyire érett hogy ne pár hónap után szülj valakinek...
2010. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom:-( Zarakat szerintem is azonnal csereltessetek le. Neked semmikeppen nem szabad ezzel a dologgal most foglalkoznod. Kerd meg apukadat, vagy ha van, akkor a testveredet, hogy intezkedjenek helyetted. Ne talalkozz vele, ne akarj vele talalkozni, neked most nem szabad idegesiteni magadat. A penzedet tuti nem latod viszont, es valoszinü, hogy afickot se, de azert biztos ami biztos legyen melletted mindig valaki. Borzaszto, hogy ilyen emberek vannak. Sok sok eröt, jobbulast kivanok, neked is, a picinek is.
2010. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A másodiknak:

Igen, lehetett volna, de ha az ember elvakultan szerelmes, nem biztos, hogy helyesen tud cselekedni. Nekem pedig a dokik azt mondták, hogy az előző vetélésem miatt nem lehet gyermekem.

Kedves harmadik válaszoló:

Igazad van Neked is! Csak az dühít, hogy ezek szerint a rokonai is átvertek? Mert mindenkitől azt hallottam, hogy milyen jó ember, jó apa...stb.

És nem, nem akarom látni.

De mit csináljak a cuccaival? Azok még itt dekkolnak... :-(

2010. nov. 26. 20:51
 6/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok!1,mindek támadtalak volna le...semmi szégyelni valo nincs ezen vagy olyan amibe belekéne kötni.Szerintem ha megoldhato(mert nem sok a cucc)amikor megy a férjed a kulcsért a cuccokat már adhatja is oda a faszinak.Vagy amikor nem vagy otthon elmehet érte(de minél elöbb)megkérsz valakit h legyen otthon.Ha fenyeget rendörségen jeletsd be.

Mert ha valami van akkor tudnak rola h már jelezted.Bizzunk benne hogy nem lesz ilyen.Azt mondják h akit szerettél csak azt tudod igazán utálni,hát ezért bőven éelsziszem h utálod.Apunál ellesztek a gyerekekkel,úgy látom meglesztek a párod nélkül is.

Mindig legyen veled valaki,és ha otthon vagy is zárcsere és jo bezárkozás ki tudja milyen ez a pasi ha most is kiderült h nem is olyan amilyennek megismerted.Még akkor is zárcsere ha visszaadja a kulcsot,simán lemásolhatta.

(Amúgy volt párnapja is egy ilyen hasnlo kérdés,h apánál laktok a gyerekekkel stb...te voltál gondolom az is.)

Fel a fejjel és légy erős.Kitartás!(És ne foglalkozz olyankkal akik okoskodnak meg bunkoznak itt,mert van aki ugylátom kötekedni jár ide,nem pedig segiteni.)

2010. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, az is én voltam.

Sajna rá kellett jönnöm, hogy nem vagyok jó emberismerő, könnyű átejteni. Most írtam a férjemnek sms-t, hogy mikor megy arra, addigra összepakolom a cuccait, két-három zacsiba belefér.

Csak rossz így...mert abból indult a kapcsolatunk, hogy ő mennyire magányos, mert megcsalta a felesége, és ezáltal elvette tőle a fiát. Nos, itt egy kisfiú a pocakomban... ő már nem érdekli.

De igazad van, fel tudom egyedül is nevelni őket!

2010. nov. 26. 21:08
 8/18 anonim ***** válasza:

Mielőtt végleges elhatározásra jutsz, előbb hallgasd meg.


Tiszta fejjel, nyugodtan jobban döntesz.

2010. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ezen is gondolkoztam...de mit tudna arra felhozni, hogy se nem hív, se egy sms, se semmi.

És tudja, hogy bent kellene feküdnöm a kórházban, infúzión, és a gyereke élete a tét!

2010. nov. 26. 21:13
 10/18 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg a kicsi érdekében. A zárat azzonal cseréljétek le a pénzre meg sajna keresztet vethetsz.

Ez van a pasi egy idi'ta aki nem akkar 3 gyerekért felelőséget vállalni.

2010. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!