Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikorra tervezed a karácsonyi...

Mikorra tervezed a karácsonyi ajándékvásárlást és a lakásdíszítést?

Figyelt kérdés

Én mára terveztem a díszítőelemek megvásárlását, de közbe jött egy kis megfázás...


Pár ajándék már megvan két barátnőmnek... még kell vennem +2 bnőmnek + szülők :)


bnőknek ötletem nincs még..

apa: sálsapkakesztyü együttes

anya: valami konyhai eszköz, v kozmetikai cucc


Ti hogy álltok ? Miket vesztek ? :)


Szeretnétek fehér karácsonyt?


16L


2010. nov. 26. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én majd ha kapok zsebpénzt, akkor veszek ajándékot, lakást meg dec. 23-24.-én szoktunk díszíteni, vagy amikor majd apu hazajön :) 12/L és szeretnék fehér karácsonyt végre.
2010. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeptembertől már nézelődöm és kutatok töröm az agyam mit is vegyek. Így van közel 4 hónapom kitalálni a meglepiket és nem is terhel meg úgy anyagilag sem mintha egyszerre venném meg őket.
2010. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem minden ajándékot megvettem ,holnap nekiállok feldíszíteni a lakást kívül belül .Jó lenne fehér karácsony ,persze nem annyi hóval hogy megálljon az élet :)
2010. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A dm-ben van sok akciós parfüm és sok ajándékcsomag.

Nagyrészt én ott vásárolok.Amúgy egy jo minöségű bor egy márkás csoki ami még tuti szóbajön.Még nem vettem meg,majd dec.elején fogok mindent,szerencsére majdnem minden egyhelyen van.Nagyon szuper lenne a fehér karácsony.

Az az igazi ha kint gyönyörű nagy hó,bent meleg és mindenhol világitanak a fák.Mondjuk new york sem lehet kutya(karácsonykor) mint a reszkessetek betörök 2-be:)

2010. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát, én úgy vagyok vele hogy ha meglátok valamit ami tetszik (mármint tudom hogy jó ajándék lesz) azt akár szeptemberben is megveszem már xD de konkrétan majd msot kezdek el nézelődni :) a héten már vettem nagynénémnek szótárt, holnap megyek mamámnak valami sütéssel kapcsolatos kiegészítőt nézni. anyum finoman utalt rá hogy kozmetikumot szeretne :D apának valami könyvet gondoltam de majd meglátom hogy mit találok :) papámnak valami finom bort gondoltam. dédmamámnak és keresztanyuméknak pedig valami kézzel készített dísztárgyra gondoltam. ja és alap hogy mindenkinek saját gyártású sütik/díszek lesznek az ajándékok mellé (pl üvegfesték, origami..) azokat már most elkezdem, mert ki tudja mennyi időm jut rá a tanulás mellett.

amúgy igen szeretnék fehér karácsonyt :) olyan jó hangulatos mikor összegyűlik a család a fa körül, kint esik a hó, mi pedig bent éneklünk és eszik egy jót a csapat ^^

17/L

2010. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékvásárlást -ha lesz pénzem. Fizetés előtt vagyunk. :))

Hogy mit vásárolok? Még nem tudom, rendre az utolsó előtti 1-2 napban szokott megjönni az "ihlet", de akkor úgy, hogy már konkrét terveim vannak, és céltudatosan megyek vásárolni, semmi sem csábít el. (Még szerencse, hogy csak 2 személynek kell vásárolnom).

Díszítés, ilyesmi nem nagyon lesz -dolgozom az ünnep alatt. És ezért se szeretnék fehér karácsonyt. Vagy legalábbis az aszfalton ne essen a hó. :))

2010. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ui:a kisebbik fámat már feldiszitettem pár napja,a nagyot csak karácsony felé,nem feltétlen 24.én lehet kicsit előbb.
2010. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vásárlás kérdőjeles erősen.

Díszünk rengeteg van, december elején kezdjük díszítgetni a lakást, karácsony környékére végzünk.

2010. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vásárlás: Még nem állok sehogy.Mindig az utolsó napra halasztok mindent.De hát ugye akkor nagyon sokan vannak, és a legtöbb áru már elfogyott.

Már meg van, hogy kinek mit szeretnék venni.

Nagyon szeretnék fehér karácsonyt.Örülnék neki( nem csak én)

2010. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem még nem nagyon volt időm a karácsonnyal foglalkozni. Jövő hét végére tervezem a nagytakarítást, illetve felkerülnek az ablak/ajtó díszek és elkészítjük az adventi koszorút. Nekem már van két gyermekem, így a díszek nagy részét együtt készítjük. Az ablakokra többnyire üvegfestékkel készítünk valami matricát. Kb. két hét múlva jutok el odáig, hogy az ajándékokat is megvegyem, így addig ki kell gondolni, hogy minek örülne a család apraja-nagyja. A karácsony előtti utolsó hétvége a mézeskalács sütésről szól, illetve ekkor készítem el a pogácsát, ilyesmit is az ünnepekre. Ez utóbbit sütés után egyből lefagyasztom és karácsonykor csak ki kell venni a megfelelő adagot, mikróba tenni néhány percre és olyan, mintha frissen készült volna el. De még nem mertem belegondolni, hogy milyen nagyon sűrű lesz az elkövetkező négy hetem....
2010. nov. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!