Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már a lelki terror...

Voltatok már a lelki terror áldozatai? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Tanácsokat/"erőt" tudnátok adni nekem?

A párommal lakom már néhány éve. De félek, hogy depressziós leszek :'(

A barátom dettó olyan, mint amit itt leírtak: [link]


Nagyon megijedtem, amikor ezeket a sorokat olvasgattam, mert azt hittem az én problémám egyedi és nagyon furcsa/rossz érzés volt ezeket olvasni a páromról. Elejétől a végéig igaz ez. De félek lépni, mert nem akarom megbántani, meg "jujj mi lesz vele?" és ilyenek járnak a fejemben, holott ő gyakorlatilag letojja, hogy velem mi van.. utálom ezt, rendesen gyomorgöcsöm van sokszor bizonyos helyzetekben.. Állítólag nem bír nélkülem élni.. De amikor ott vagyok, akkor se csinálunk semmi érdekeset, sokszor összeveszünk apró dolgokon is.. Utálom ezt a helyzetet. Túl lelkis vagyok:(( És most már szomorú is, és nem akarok megkeseredni mellette, mert én egy nagyon vidám nő vagyok/voltam mindig is és mindig ez jár a fejemben, hogy egy életem van, nem akarom elcseszni.. De mégis félek lépni!

(én tudom, hogy mit kellene tennem, tisztán látom a helyzetemet, de arra kéne megoldás, hogyan küzdhetném le a túlérzékenységemet)

Bárki aki volt hasonló helyzetben, és sikerült kilépnie ebből a helyzetből, vagy csak tudnátok erőt/tanácsokat adni, kérlek írjatok privátban 24/L


2010. nov. 25. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Helyetted nem léphetünk,neked kell lépni,ha boldogtlan vagy lépj,ne várj egy évet,mert lehet már késő lezs,lépni akkor kell,mikor a gondolat már ott van a fejben,nem várni és ülni a meleg fosban,mert hát mi lezs vele,legyél önző,és magadra gondolj egy életed van,használd ki...
2010. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 -Pimpike- válasza:
Menekülj!Amíg nem, késő és ne érdekeljen mit mond ez a TE életed és csak te döntheted el mi jó neked!
2010. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"Fuss ha kedves az életed!!"...
2010. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
gondolj bele, amíg ott ülsz mellette hány alkalmad van rá, hogy találj egy normális pasit... és lépj végre 20/L
2010. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is tudom, hogy ezt kéne.. utálom ilyenkor magamat komolyan mondom :( De nagyon jól esnek a bátorító szavaitok :)
2010. nov. 25. 17:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem lelkiterror egyszerüen csak nem jó vele és nem szeret. Nem tudom mit kell ezen nyavajogni, hagyd ott aztán kész. Vagy szenvedj.
2010. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen helyzetben.

Az exem is pont ilyen volt, mint a cikkben. Én nagyon sajnáltam, és elhatáoztam, h bármi áron, de bebizonyítom, h bennem megbízhat, én jó leszek hozzá... És nem hagytam el, az első féltékenységi rohamoknál, meg csúnya veszekedéseknél. 3 évig voltunk együtt, amikor megkeményítettem magam, és bevallottam magamnak, hogy ez a ember elmebeteg, maximum orvos tud rajta segíteni, vagy a halál, de én biztosan nem, és lezártam a kapcsolatunkat. Eleinte csak úgy, h azért jóban maradunk, csak nem találkozunk. Ez végülis bevált, de ugye fél évig teljesen egyedül voltam, és mivel lelkileg ronccsá tett azalatt a 3 év alatt (elvette az önbizalmam, meghíztam, depressziós lettem, senkim nem volt, mert minden barátomat elmarta mellőlem). Eddig rendben is volt, viszont fél év múlva összejöttem egy 20ad rangú ismerősével, és teljesen kiborult, mikor megtudta, megfenyegette a páromat, engem pedig még inkább a föld alá alázott, mocskos leveleket írt, nagyon romboló dolgokat. És akkor már a párom erőt adott hozzá, hogy ne vegyem föl a telefont, olvasatlanul kitröljem a leveleit, töröljem mindenféle közösségi portálról... stb. És onnantól kezdve hatalmas teher esett le a szívemről, amióta úgy kezelem, mintha nem is lett volna, vagy nem is ismerném. Lefogytam, nem vagyok depressziós, sokkal magabiztosabb vagyok, és még sorolhatnám, persze ezt a páromnak is köszönhetem.

Szóval én is csak azt tudom mondani, hogy minél előbb vegyél erőt magadon, és szakíts meg vele minden kapcsolatot. MINDENT! Talán majd évek múlva beszélgethettek erről-arról, de most nincs miről. Tényleg ronccsá válsz. Figyeld meg, az 1. pár nap kicsit fáj, de pillanatokon belül jobban leszel mint valaha!

2010. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, találtam egy oldalt, ahol jónak tűnő trükkök vannak az ellen, hogy sakkban tartsanak.
2010. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2010. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mért lelkizel pakolj és költöz mit akkarsz idegileg megrokkani elkezdeni piálni, szülni pár kölyköt és tönkretenni az életüket mert te lelkis vagy?
2010. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!