Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért én vagyok a hibás?

Most miért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Elég hülye eset. 15 éves lány vagyok, az egyik osztálytársam 14 éves. Ma tesin kosárlabdáztunk, ahogy dobtam neki a labdát valahogy furcsán kapta el és letört az egyik műkörme. Azóta folyamatosan engem szid h mért nem tudok normálisan dobni, mit képzelek magamról stb stb. Most komolyan erről én tehetek? Semmi rosszat nem tettem. Eleve minek kell a csajnak 14 évesen folyamatosan műköröm meg egyéb dolgok. Szerintetek most én vagyok ekkora k*csög?

15/L


2010. nov. 24. 16:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Te meg hangoztasd,hogy az a lényeg,hogy a műmellei épségben maradtak.
2010. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Tesi órán előfordulnak az ilyen balesetek. Nálunk anno nem a műköröm törött, hanem ujjak :D

Egyébként a tanár nem szólt neki, hogy ez balesetveszélyes...?


Szerintem ne törődj vele. Ennyi erővel ő ugyanannyira "béna", mint te, mert nem tudta elkapni a labdát.

2010. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

14 éves kiscsaj, műköröm, nyávog, amiért Ő volt a balfék, hogy nem tud elkapni egy labdát, ezért természetesen téged hibáztat, nehogy már őt nézzék bénának és, hogy megtudja valaki őt sajnálni azért, hogy letört szegény pici műkörme.

Tipikus riherongy, nem kell velük foglalkozni.

2010. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen, számára most egy köcsög vagy, de pár nap múlva elfelejti.
2010. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%
Én a tanár helyébe letörtem volna már az összes műkörmét...Az iskola nem divatbemutaó,diszkó,sarok,tanulni kell oda menni nem szexpartnert keresni,meg mutogatni a ruhatáreát,meg a seggét körmét,a mai tizenévesek erre használják a iskolát,nem csoda ha ennyi kaparásra járkáló tini plázaribi van,annó még a szeme se húzhattam ki,még az átlátszó lakkért is körmöst kaptunk...Nem is volt ennyi megélhetési ribi,mint most...mondjuk ez összetett dolog,mert amig a példakép body és társai akik pucérkodással (oboázással)egy nap megkeresik az egyhavi béremet sajnos a tanár se sokat tehet...Meg mikor azt látom hogy a szomszéd a 12 éves kislányát ribinek öltözteti,mert hogy most kell megtanulnia a lánykának,hogy mit érhet el a testével...Addig ne várjunk javuklást...pár év és már műmellüek lesznek a 14 évesek is...
2010. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

hát most nem árulkodás képpen de mellesleg a csajnak van még köldök és orrpiercingje, haja festve felül szőkére alul feketére... szerintem azért ez is túlzás. Sokak szerint a anyja rajta éli ki magát, a kisebb testvére meg teljesen el van hanyagolva.

2010. nov. 24. 16:56
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Letörött, és aztán?

Ezután szegecseltesse az ujjára, kész.

Röhögj a képébe.

2010. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Aki műkörmökkel a kezén megy tesizni, magára vessen.
2010. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Törd le a többi körmét is hadd sírjon a szája.
2010. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!