Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen hangulating...

Miért vannak ilyen hangulatingadozásaim?

Figyelt kérdés

Mondjuk ez a helyzettől függ de nagyon depressziós tudok lenni úgy magamba fordulok. (volt már rá példa pengés vagdosodásra magamonannyira kivoltam ,pedig nem vagyok emo ) ,pl : ha visszagondolok olyanra amit /vagy akit elveszettem =/ Vagyha csak egyszerűen szomorú zenét halgatok =/

Miért van ez ?

Mit lehet csinálni ellene ?


Légyszí csak normális válaszokat !

15/F


2010. nov. 23. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, nekem is ennyi idősen kezdődtek a problémáim, szinte teljesen megegyeztek a tieiddel.

Mindenképp elmennék a helyedben egy pszichológushoz, mert ezek a tünetek nem múlnak el maguktól, de elég fiatal vagy ahhoz, hogy ha most foglalkozik egy szakember veled, megelőzheted, hogy később komolyabb gondjaid legyenek.

22/N

2010. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2010. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%

Nekem ugyanez a problémám.16l

Egyik pillanatba boldog,életvidám,bohókás,másikba meg sírvafakadok mindenen..eddig arra fogtam h serdülök..

2010. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Barátok társasága valószinüleg hatalmas pozítiv hatással lenne rád,de iylen igazi abrátokra gondolok , tudom mire képes, én is voltam /vagyok rossz helyzetbe,de az igaz barátok segítnek :)

Ha ez a része oké,akkor leeht a családi helyzeted nem oké.

Ha tudsz segíts valamiylen formában változni a helyzeten amiken így kiborulsz,mert valami a környezetedben nem oké.

Ha nem tudsz rájönni mi az menj segítségért: pszichológus pl

2010. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy Isten teremtménye vagy. Nem tehetsz bármit az életeddel, mert el kell számolnod vele. Ha hinni tudnál Istenben, ha képes lennél felfogni, hogy Isten ott van, és te hozzá tartozol, belekapaszkodnál, és éreznéd, hogy nem enged elveszni, az helyrehozná a lelki világodat. Értelmet adna az életednek. Ha nem tudod elhinni mindezt, olvasd el ezt a rövidke de elgondolkodtató kis mesét. [link]
2010. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat jöhetnek még !

Am nem nagyon akarok menni pszichomokushoz már voltam de nem segitett =/

2010. nov. 23. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!