Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vannak ilyen hangulating...

Miért vannak ilyen hangulatingadozásaim?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és az utóbbi hetekben állandóan az megy, hogy egyik pillanatban tök jó a kedvem, utána meg villámcsapás szerűen rámtör a sírhatnék.. ez mitől van?
2011. szept. 18. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a depresszió tünetei.

okan fogják ajánlani hogy menj el pszichológushoz meg hasonlók.. Szerintem semmi értelme.. A pszichiáter olyan mint a fájdalomcsillapító. A fájdalom ugyan megszűnik de a betegség oka nem.

Oszd meg problémádat valakivel akit tényleg érdekel és segít neked. egyből semmi bajod nem lesz.

2011. szept. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszerek, nyugtatók, fogamzásgátló, front?
2011. szept. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy mitől van, azt így ismeretlenül senki nem fogja megmondani, az egy pszichoterápiában is talán csak hónapok múlva körvonalazódik.

Vedd komolyan, keress egy pszichológust vagy pszichodráma csoportot. Ők nem gyógyszert adnak, hanem a valódi, mélyben rejlő okokat gyógyítják. És nagyon sokat fejlődik közben a személyiség, érettebb, empatikusabb leszel. Mindenki jól jár: Te is, a környezeted is, jövendőbeli családod is...

2011. szept. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tetszik a ***** válasza:
Mániás depresszió tünete. Valószínűleg az van neked. Az öngyilkosok java ebben pszichikai betegség elfajult változatában szenvedett. Úgyhogy ha netalántán megfordulna, ne forduljon meg ilyesmi a fejedben. Szerezz egy olyan pasit, aki törődik veled! Vedd körül magad igaz barátokkal, akik támogatnak mindenben! Közben te is segítsd őket, örülj annak, ha boldogok! A családi kapcsolatokat is érdemes ápolni, ők lennének a legfontosabbak. Nyilván ezeknek a hiánya okozza a depressziót.
2011. szept. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fog mostanában megjönni? Én előtte szoktam ilyen lenni.
2011. szept. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2 hét múlva jön meg, de már legalább egy hónapja ez van, tehát nem hiszem hogy amiatt..
2011. szept. 19. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!