Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem...

Miért viselkedik így velem mindenki?

Figyelt kérdés
Nehéz természetem van és sokszor durván őszinte vagyok és megmondom ha nem tetszik valami. Sokszor bántok meg családtagokat ezzel, de a barátaimat, a pasikat is, akiknek tetszem, úgy beszélek velük mint más a kutyával. Egyszerűen kijön belőlem, sokszor nekem van igazam amúgy, és csak jószándékból kritizálok. Ilyenkor minden esetben az történik, hogy akit megbántottam másnap az keres meg és kér bocsánatot, holott nekem kellene bocsánatot kérnem a bunkóságért. De mindig így van könyörögnek sajnálkoznak, holott én bántottam meg őket. Még a tanáraim, főnökeim is nekem adnak igazat ha megmondom a véleményem. Bevallom ez kezd zavarni, ezeknek az embereknek nincs önérzetük? A pasimmal is az volt eddig minddel hogy akármilyen bunkón és kiábrándítóan viselkedtem, akár a családjuk előtt is, akár a kinézetükért csipkedtem őket, sosem hagytak el, mindig ők könyörögtek. Még a megcsalást is megbocsájtották igaz csak csók volt. Egy udvarlóm azt mondta: valójában teljesen kikészíted az idegeimet, de valamiért beléd vagyok szerelmes. Soha senki nem mer nekem ellentmondani. Ami meg zavar, hogy az emberek a szemembe képtelenek megmondani a véleményüket, mindig a legkedvesebbet mondják, aztán a hátam mögött meg akkorára nyílik a szájuk. Szerintem ne lenne olyan amit ne bocsájtanának meg. A pasimmal is veszekszünk lekiabálom, aztán meg egy jót röhögünk, röhögésbe csap át a balhézás. Ha valami szívességet kérek, akkor azonnal ugrik mindenki, csak sóhajtanom kell hogy jaj de jó lenne ha lenne ez vagy az. Néha úgyérzem manipulálom az embereket. A nyugodt embereket úgy feltudom idegesíteni hogy ráng az arcuk. Valójában bárkit fel tudok idegesíteni. Egész életemben irányító típus voltam, valahogy a véremben van.
2010. nov. 23. 16:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
47%
De megbasználak.
2010. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Alapból sajnos én is hasonló vagyok, sokkszor észrevettem olyat, hogy pl. valamire azt mondom, h jól néz ki és akkor akivel vagyok az is azt mondja, h jól néz ki, hoott tudom, hogy neki nme a stílusa... de olyanokban is észerevettem, amiket leírtál. Én már 30 éves vagyok, és tudatosan próbálok ezen változtatni, mert nem szeretem megalázni az embereket, nem szeretem ha "félnek" tőlem.

Pasikkal is ilyen tapasztalataim vannak mint neked, szerintem az ilyen pasik azért kaparnak, mert nekik mindig az kell amiért meg kell dolgozni és talán ezt érzik. Vagy, hogy "majd ők megváltoztatnak" és ez kihívás nekik. Egyetlenegy pasi volt az életemben, aki meg tudta húzni a határokat nálam, az az egy kapcsolatom működött jól.

Azt tanácsolom neked, hogy próbálj tudatosabban állni másokhoz, ne ösztönből ordítsd le a fejüket. Előtte nyugodj meg és gondolkozz.

2010. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Én is skorpió voltam. Mosmá dinsztelt bikabaszás vagyok.
2010. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:21



Bocs, de egy szavadat sem értem. (Nekem reagáltad a fenti válaszodat)

2010. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a 17:23-asra hallgass (ő jól beszél), meg rám!
2010. nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek. A szemükbe be nem mondják, de általában utálják az ilyeneket. És félnek tőled. Nem lennék a helyedben.
2010. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Mi a franc az a doktor ház?
2010. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Csak addig leszel ilyen amíg emberedre nem találsz egyszer. Mondjuk neked a férjem kéne. 5 percet adnék neked, nem többet. De most komolyan? Ha zavar, hogy ilyen vagy akkor változtass magadon. Ha meg mást zavar akkor úgyis menekül!
2010. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen félnek tőled, amire nagyon nem lennék büszke. Olyan emberektől, akik tartanak tőled, nem várhatsz el őszinte szeretetet, figyelmet, érdeklődést, nem kaphatsz mást tőlük, csak hazugságot. Nem azért adnak neked igazat, mert valóban úgy gondolják, hanem mert félnek. Tudod te milyen az, mikor valakiket megkötsz?

Anyám ilyen, tudom miről beszélek, így éltem le a gyermekkorom, rettegésben. Ma megvetem és volt idő, mikor gyűlöltem. Te ezt akarod? Erre vágysz?


Ne fogd arra, hogy a véredben van. Nem állat vagy, hanem ember, aki tud uralkodni magán. Ha erre nem vagy képes, akkor nem a körülötted élők szar emberek, hanem te vagy selejtes.

2010. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:27


Bocs, én meg nem foglak tovább okítani butagyerek. Nah puszi;)

2010. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!