Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem...

Miért viselkedik így velem mindenki?

Figyelt kérdés
Nehéz természetem van és sokszor durván őszinte vagyok és megmondom ha nem tetszik valami. Sokszor bántok meg családtagokat ezzel, de a barátaimat, a pasikat is, akiknek tetszem, úgy beszélek velük mint más a kutyával. Egyszerűen kijön belőlem, sokszor nekem van igazam amúgy, és csak jószándékból kritizálok. Ilyenkor minden esetben az történik, hogy akit megbántottam másnap az keres meg és kér bocsánatot, holott nekem kellene bocsánatot kérnem a bunkóságért. De mindig így van könyörögnek sajnálkoznak, holott én bántottam meg őket. Még a tanáraim, főnökeim is nekem adnak igazat ha megmondom a véleményem. Bevallom ez kezd zavarni, ezeknek az embereknek nincs önérzetük? A pasimmal is az volt eddig minddel hogy akármilyen bunkón és kiábrándítóan viselkedtem, akár a családjuk előtt is, akár a kinézetükért csipkedtem őket, sosem hagytak el, mindig ők könyörögtek. Még a megcsalást is megbocsájtották igaz csak csók volt. Egy udvarlóm azt mondta: valójában teljesen kikészíted az idegeimet, de valamiért beléd vagyok szerelmes. Soha senki nem mer nekem ellentmondani. Ami meg zavar, hogy az emberek a szemembe képtelenek megmondani a véleményüket, mindig a legkedvesebbet mondják, aztán a hátam mögött meg akkorára nyílik a szájuk. Szerintem ne lenne olyan amit ne bocsájtanának meg. A pasimmal is veszekszünk lekiabálom, aztán meg egy jót röhögünk, röhögésbe csap át a balhézás. Ha valami szívességet kérek, akkor azonnal ugrik mindenki, csak sóhajtanom kell hogy jaj de jó lenne ha lenne ez vagy az. Néha úgyérzem manipulálom az embereket. A nyugodt embereket úgy feltudom idegesíteni hogy ráng az arcuk. Valójában bárkit fel tudok idegesíteni. Egész életemben irányító típus voltam, valahogy a véremben van.
2010. nov. 23. 16:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
8%
Mintha magamat olvasnám... Üdv a klubban.
2010. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%

szerintem tudatalatt csicska embereket keresel akiket irányíthatsz. egyszer majd remélem lesz egy olyan ember aki jól elküld a francba téged, csak hogy észre vedd magad.

ezzel dicsekszel, hogy mekkora papucsállatkákat fogtál ki, hát én nem lennék rá büszke. utálom ha egy férfi megalázkodik, pedig énis nő vagyok, de én nagy ívbe kerülöm az ilyeneket.

2010. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
24%
Én is sajnos/nem sajnos hasonló vagyok... Csak több előnyt kéne ebből kovácsolnom valahogy, úgy érzem.
2010. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
én máris ideges vagyok
2010. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Tyhű wazze, akkor te nagyon tudhatsz valamit :P
2010. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%
Főnökösen viselkedsz!!! HAgyd ezt abba! Azért nem mernek neked nemet mondani mert félnek tőled! Nekem is van egy ilyen osztálytársam, mindent megkap, csak orditania kell egyet és kész. NAgyobb korodban nem lesz elég egy orditás, hogy mindet megkapj, tehát ne szokj rá, és ne csicskáztass másokat! Ő az osztály nagymenője. Csak sajnálni tudlak, ha mindent megkapsz, egy elkényeztetett gyerek vagy. Amit leirtál, ugyanolyan vagy mint az az osztálytársam. Ezek szerint neked nincsenek igazi barátaid, hanem csak azért vannak veled, mert azt hiszik, ha veled lógnak, akkor nagymenők lesznek. Észre sem veszed de mindenki kibeszél a hátad mögött, lehordanak ilyennek-olyannak, aztán meg jópofiznak veled. Ugyanez van az osztálytársammal is. Legyél már kicsit finomabb, azt hiszed, hogy csak neked vannak érzéseid? Én is sajnos az a fajta vagyok, akinek a száján kijönnek a bántó szavak, de én megpróbálom ezeket finoman elmondani. Ennyi a tömör véleményem rólad!!!
2010. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%
En meg imadom az olyan embereket elkuldeni a pics.aba, mint te:) Es titokban minden ember marhara orul ennek;)
2010. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%
Beképzelt vagy, és olyanokat keresel, akiknek alapból nincs önbecsülésük... Pfff, hogy te irányító? Próbálnál meg engem irányítani. Felidegelni nem tudnál, de kiraknám a szűröd fél mp alatt, ha meg pattognál olyan pofont kapnál, hogy elrepülnél.
2010. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
60%
17:02os vagyok, nekem volt pár olyan párom, mint amilyen te vagy. A végén vmiért mindig ők lettek a depisek. A te szarvadat is letörném szívesen, csak nem ismerlek, talán ez a szerencséd.
2010. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
44%
Én már most utállak mint a sza*t.MEg az összes ilyen embert is utálom.MEgérdemelnéd hogy ne legyen egyetlen haverod sem, nem hogy barátod.
2010. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!