Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénzhiány. De mi lesz a...

Pénzhiány. De mi lesz a karácsonnyal?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, a munkanélküliség rendesen közbeszólt az Ünnepi hangulatba! :( Lesül a bőr a képemről,hogy nem tudom hozni a formám az ünnepek alatt! Anyumat,Aput,Nővéremet férjét és 2 pici gyerkőcüket kéne megajándékozni, és nincs semmi plusz pénzem! Épp hogy meg tudok élni!Ezer helyre beadtam az önéletrajzomat, sehol semmi válasz! 1 hónapom van összeszedni magam, de hogyan? aki hasonló cipőben jár, hogyan oldja meg az Ünnepi ajándékozást? Köszönöm a válaszokat
2010. nov. 23. 08:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
olyan szomorú ezeket olvasgatni. Mi mondjuk évek óta nem ajándékozgatunk, nincsenek gyerekek, annak meg nem sok értelme van, hogy 1-2 ezresér valami hülyeséget vegyünk a másiknak, viszont amiért megszakad a szívem, hogy eddig minden évben készítettünk cipős doboz ajándékot 1 kisfiúnak, 1kislánynak. Hát idén már ez se megy:-(((((
2010. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én soha nem szerettem a karácsonyi ajándékozást. A mi családunk azt vallja, akkor és azt kell megvenni amire valóban szükség van, azért mert ünnep van felesleges ajándékozni, ami előbb utóbb úgyis a kukába kerül.
2010. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Karácsony közeledtével, nálunk mindíg előkerülnek a régi idők karácsonyai.Szülők, nagyszülők, sajnos már nem élő rokonok és felmenők szerepelnek a történetekben, de mindíg meghatottan hallgatjuk az idősebb családtagok sztorijait.Esetleg ha vannak ilyen idős rokonok, akik segíthetnek ezek felelevenítésében, meghitt hangulatot varázsolhat az ünnepi vacsora mellé ezek a kis történetek egy szép csokorban összerakva előadná valaki, aki szívesen mesél, vagy neked elmondja, és te adod elő. Még esetleg utána nézhetsz más országok, kultúrák karácsonyozási szokásainak, azzal is kiegészíthetitek! Sok szerencsét!
2010. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!