Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Erős férfit választaná...

Csajok! Erős férfit választanátok inkább, vagy papucsot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kettő véglet között rengeteg variáció van, nem arra vagyok kíváncsi. Konkrétan arra, hogy irányítani akarjátok a férfit, vagy hagyjátok, hogy ő irányítson? Ki viseli a nadrágot?
2010. nov. 22. 23:16
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

én erős, domináns ffi alatt azt értem, aki alapvetően domináns. aki megmondja, hogy ki mit hol mikor hogyan miért csináljon. és ha nem úgy van, akkor geb.sz. Aki kifelé is domináns, vagyis ha pl. valaki beleköt, akkor azt állja, akár verekedésig is.

Papucs alatt meg azt értem, aki megáll és megvárja, hogy a másik (a felesége) megmondja, hogy ki mit hol mikor hogyan és miért csináljon, bólint és megcsinálja. Nyilván egy ilyen ember kifelé is sokkal passzívabb, ha belekötnek, inkább kibújik és távozik, vagy megadóan tűr.

és ezek fényében küldtem a cikket is.

2010. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

A cikkre visszatérve, találtam egy érdekes kérdést :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Kíváncsi vagyok, mit szóltok hozzá.

2010. nov. 23. 18:52
 33/41 anonim ***** válasza:
96%
Egyiket sem, mert mindegyik képtelen a normális kapcsolatra/együttélésre. Az egyik véglet olyan önző, hogy magán kívül semmit nem lát, a másik véglet meg olyan, mint egy szobanövény, amit reggelente megöntözget az ember a reggeli kávéval, és csendben elvan egész nap. Maradok a variációknál.
2010. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
91%
Inkább papucs.
2010. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
A papucs egy idő után unalmas. Azilyen barátom mellett egy idő után nem éreztem magam nőnek, mert minden az én vállam nyomta. Nekem olyan férfi kell, aki vigyázni akar rám, határozott, de kikéri az én véleményem is és tiszteletben is tartja.
2010. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
én nem bírom a pacskert, m minél régebb óta tart a kapcsolat, annál jobban megnyílik, és irtó csöpögősen lelkis tud lenni:D(persze biztos van kivétel) ...nekem volt szerencsém ilyenekhez, és azóta inkább elviselem, h olyan párom van, aki szépen irányít, és ural :D
2010. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az a helyzet h valahol a kettőt egyben.Ezért van sok nőnek papucs férje és kigyúrt szeretője.Mert a szerető alkalmatlan az együttélésre, a papucs meg az izgalmakra,és jó szexre.Írom ezt én egy jelenleg szingli:-)Volt tapasztalatom azért,de megne kövezzetek.Amugy pont ezért vagyok most egyedül.Beleszerettem a másikba,de azzal nem ment a komoly kapcsolat.Azért monogam vagyok alapvetően,és jó lenne a kettőt egyben megtalálni.
2010. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam mindkettő végletet. Sajnos mindig az aranyközép a nyerő (:
2010. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Erőset! Ami nem ugyanaz, mint az erőszakos, mert az igazából gyenge. Egy igazán erős férfi mellett biztonságban érzem magam, és tudom, hogy soha nem él vissza az erejével.
2010. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
(inkább az arany középutat). DE ha muszáj a kettő között választani, akkor inkább az erőset. Megalázkodó, (kimondott) vélemény nélküli, pipogya emberrel nem tudnék élni.
2010. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!